- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Andras-G: Az internet veszélyei [2. rész] - Facebook Marketpalce
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
Új hozzászólás Aktív témák
-
ADI83
csendes tag
Hát én úgy gondolom hogy a szoftverüzemeltető szak lehet hogy tényleg nem érné meg nekem sem ennyi pénzért, ugyanis én államin csináltam meg azt a szakmát, de ez a programozás már emelt stintű lenne, és szerintem ez teljesen tanárfüggő hogy kinek mennyire segítenek a felkészülésben, és nem utolsó sorban hozzáállás kérdése is!
És még annyit hogy programozó szakma megszerzését szerintem nem lehet 60 ezer forintból megoldani - mint ahogy az Egerben működő EGYETLEN KÉTES HÍRŰ iskola kínálta hogy megszerzem annyi pénzből, nos az már nekem az olcsósága miatt lenne gyanús ugyanis ez már felsőfokú képzés ami nem hatvan ezerbe kerül- és talán ha a középfokú szoftverüzemeltetői szakmán nem is annyira érvényesül ez az európai szintű papír, még attól felsőfokon lehet hogy érhet valamit az elhelyezkedésnél, nem gondoljátok?
Na persze én most csak magamat nyugtatom, hogy nem hiába adnék ki 428 ezer forintot!
Köszi -
ADI83
csendes tag
ok kösz szépen, de hagy kérdezzem még meg, hogy Teis a számítástecnikai programozó szakot csináltad meg, nem a szoftverüzemeltetőt, és meglett a papírod 9 hónap alatt??
Semmiben sem igaz az a gyakorlat orientáltság és hogy külön hangsúlyt fektetnek a tanulókkal való egyéni felkészítésre? És a vizsgagarancia?
Az a baj hogy a környéken más ilyen suli meg nem is igen van! :-/
Köszi -
ADI83
csendes tag
Sziasztok,
tegnap írtam alá a XX iskolának a szerződését,
számítástechnikai programozó képzésre, mert szoftverüzemeltető papírom már van,
14X29.500 forintos össz-díjért,
DE sajnos amiket itt és máshol is olvastam az eléggé elbizonytalanított abban a kérdében hogy ne álljak-e el a szerződéstől 8 napon belül?
Amiket leírtatok az nem lehet hogy csak a szoftverüzemeltetői szakon vannak, és a programozó képzés az teljes erővel folyik? Tényleg igaz az hogy a tanárok figyelnek minden emberre, és személyesen készítik fel őket?
Remélem meg tudtok győzni hogy mégis érdemes belevágni, vagy tényleg jobb lenne lemondani az egészet, és egy alapítványi középsuliban megcsinálni a programozó szakmát, 60 ezerért?
Köszönöm a mihamarabbi válaszokat![ Módosította: KEndre ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Surface 4 - 15" 2496 x 1664 ~2k touch, i7-1185G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Eladó Samsung 860 EVO 2.5 1TB SATA3
- Eladó Samsung SSD 850 EVO SATA III 2.5 inch 500 GB
- E14 Gen7 14" 3K IPS Ultra 7 255H 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjolv IR kam gar
- Eladó HP HyperX Cloud Orbit S gaming headset
- Új HP 17 FHD IPS AMD Ryzen5 7520U 4.3Ghz 8GB DDR5 256GB SSD AMD Radeon 610M Graphics Win11 Garancia
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 2080Ti 11GB / 16GB DDR4 / 1TB Nvme SSD
- Samsung Galaxy Tab A9+ 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4621
- Apple iPad mini 3 (Wi-Fi) 16GB, Ezüst
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

