Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz Alg #36615 üzenetére

    Youtube-n van egy "teszt" videó a szettről és pont a legnagyobb probléma a világítással kapcsolatban volt a szettel, ott is felhívták a figyelmet rá, hogy kevés ide a fényerő, és hogy minimum kéne még egy lámpa bele de az +25k költség.
    A fűtő teljesítményére is határesetet írtak. A szűrőére is ilyen határeset kategóriát mondtak.

    Közben e-mailben beszéltem egy nagyobb kereskedéssel egy közeli városból, és ők készségesen házhoz viszik a nagyobb akváriumtól az összeválogatott szettig mindent.
    Szóval az lesz, hogy a kész szettet szerintem elfelejtem és megpróbálom én összeválogatni a kompatibilis cuccokat.

    Valami szépet akarok kihozni az akvából, mert grafikus vagyok, szóval rászánom az időt. Azt már látom, hogy elég költséges. Ezt a labdát mindig azzal csapom le, hogy nem iszom, nem dohányzom, ezzel járó pénzt másra fordítom be :DDD Az angol nyelvű youtube csatira midnenképp benézek.

    Kristof93
    A nano-ról letettem, meg inkább most már annak a pártján vagyok, hogy veszek egy nagyobb akvát, amit nem növök ki olyan gyorsan, először úgy is csak élő növényekkel akarok kísérletezni, a halak ráérnek.

Új hozzászólás Aktív témák