-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Busterftw
nagyúr
válasz
Petykemano
#54354
üzenetére
Nvidiarol nem olvasok a jovo ubertechnikarol, csak az AMD eseteben.
Igy nem nehez a kettot objektivan nezni. Az RT ekezve volt, a DLSS ekezve volt.
AMD-nel meg minden az egekbe magasztalva, csak aztan Oscar bacsi meg valahogy nem jon sosem. Most meg az AMD kapar az Nvidia utan RT-ben, meg DLSS miatt. -
gejala
őstag
válasz
Petykemano
#54354
üzenetére
Az a helyzet, hogy a játékosok nagy részét nem érdekli a 144 hz. Aki nem játszik online shootert, azt meg pláne nem. Ezzel nem lehet eladni a kártyákat.
A konzoloknál viszont megy keményen a 4K marketing. Lehet, hogy csak 30 fps meg dinamikus felbontás, de azt látják az emberek, hogy itt 4K van kéremszépen. $500-ért. Ilyen környezetben nem tudsz eladni $500+ kártyákat azzal, hogy hát 4K az nincs, de van 1440p sok hertzzel meg gsyncel.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Vírusirtó topic
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- World of Warships
- BestBuy topik
- AliExpress tapasztalatok
- TCL LCD és LED TV-k
- Huawei P40 Pro - kilökték a célegyenesben
- További aktív témák...
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

