Új hozzászólás Aktív témák
-
Mumee
őstag
Don't forget the 30 % frequency increase over RDNA. What we have seen today was not 30 %.
Ugye ezt mondták, hogy 30% frequency increase, tehát azt az AiB modelleken viszontlátjuk majd, ahogy a leakeken volt.
Ebben az az érdekes, hogy az +10-15% órajel és a 6900XT Rage mode-ján azért eléggé látszott, mert hogy nem +8CU hozta az fps-eket az biztos.
Pedig a Rage mode elvileg nem hagyományos OC, mert a feszültséget nem piszkálja, csak az adott chip gyári feszültségén keresi meg a még stabil max közeli órajelet, ezért nem ugrik a garancia se Rage mode OC esetén és a fogyasztás se ugrik meg.
Viszont a user húzhat a feszültségen is, illetve ezzel együtt kitolhatja a TDP-t is, ahogy majd az AIBok is tesznek a jobb kártyákkal.Nem fogom előtúrni, hogy hol írták mert telefonról olvastam és már nincs előttem sorry.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Dell Latitude 5430 14" Touchscreen i5-1235U 16GB 512GB 1 év garancia
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- iPhone 12 64GB 100% (1év Garancia)
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 512GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
- Dell Latitude 7210 2-in-1 12" FHD touch, i7 10610U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

