Új hozzászólás Aktív témák
-
tibcsi0407
félisten
De a kérdés az, hogy ha annyival többet tud, mint az NV hardveresen, fogják-e implementálni a játékokba.
Pl ott a Tier3, nem tudom mekkora munka implementálni, de kérdés az, hogy megéri-e a diszkrét VGA szegmens 25%-a miatt extra erőt belefektetni.
Valamint pontosan ezen okokból gondolnám azt, hogy komolyabb optimalizálást kaphatnak az NV kártyák. A kiadónak az az érdekes, hogy többet adjon el az adott szoftverből, pont nem érdekli, hogy a kisebbségi részesedéssel rendelkező VGA gyártó mit tud és mit nem, ha a userek nagy része a másik oldal kártyájával rendelkezik, akkor azon is jól kell futnia.
Szerintem pont ezért lesznek továbbra is egálban. Persze továbbra is jönnek majd címek, amik vagy a zöld, vagy a piros oldalon jobban futnak.
Az én szubjektív véleményem szerint inkább ez a reálisabb jövőkép.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- iPhone topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Milyen TV-t vegyek?
- Óra topik
- Sugárhajtómű ihlette a Zalman CPU-hűtőjét, de nem az üzemzaj tekintetében
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB DDR5 RTX 5060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Bomba ár! HP ProBook 450 G10 - i5-1335U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest