-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. szeptember
Új hozzászólás Aktív témák
-
tjb007
nagyúr
válasz
sanyek2 #62647 üzenetére
Jó lenne megadni egy maximumot az ár tekintetében, úgy könnyebb lenne bármit is ajánlani.
A micro USB port/dedikált töltő port meg a tabletek 90%-án (lehet keveset is mondtam) a rövidebb oldalon található, szóval nem épp egy könnyítő tényező.(#62648) Simon04
Írd le légy szíves, hogy mennyit szánnál. Ne rébuszokban, ahogyan azt már korábban is kértem, hanem konkrét összeget írj. Ez után már lehet ár/érték arányról és megbízhatóságról írni, beszélni.
(#62650) bmarton7
Lenovo A8-50 3G, Alcor Access O819M, Allview Viva H10 LTE
(#62651) vlevi
Ha 100 ezer forint alatt szeretnéd megúszni, akkor a Lenovo Yoga Tablet 2 10" ajánlott, afelett meg majdhogynem az összes ajánlott.
(#62653) ®abstract®
A Windows tablet topikot.
Amúgy meg PiPO W4S.(#62654) Sztrego
Támogatás tekintetében nincs, minden másban viszont igen.
(#62655) béke
Innentől passz. Próbál meg akkor egy másik ROM-ot, itt találsz jó párat. Esetleg megpróbálhatsz felrakni egy custom recovery-t, azon keresztül pedig valamelyik főzött ROM-ot. Az ehhez szükséges dolgokat itt találod: [link]
(#62656) Gevox
Nem.
Az Androidot már ismered, a Windows 8.1-et már ismered, szóval ezeknél tudod, hogy mire számíthatsz. Mindkettő rendszer ugyanaz és ugyanarra tudod őket használni tableten is mint a telefonodon, vagy a PC-den. Magától értetődően a hardver elég sok mindent befolyásol, szóval egy 2GB RAM-os Intel Atomos Windows 8.1-es/10-es tableten nem fogsz tudni a GTA 5-tel játszani.
Az iOS-ről dióhéjban csak annyit, hogy a másik két fent nevezett rendszernél egy jóval zártabb, kevésbé testre szabható rendszer, viszont mivel a hardver kötött és csak egy maréknyi modellen fut ezeknek köszönhetően stabilabb is valamivel.Hogy ezek közül melyiket érdemesebb választanod csakis te tudod megítélni és eldönteni a rendszerek előnyei és hátrányai, de legfőképp a használati szokásaid alapján.
(#62657) jenei1994
Igen, jól döntöttél.
(#62659) béke
A közép európait, de az utána következő is ugyanúgy helyes.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Apple iPhone Air - almacsutka
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Villanyszerelés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kuponkunyeráló
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3271, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPad Pro 11 (2018) 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LENOVO Legion Pro 5 16IRX8 - 16" WQXGA 240Hz - i5-13500HX - 16GB - 1TB - RTX 4060 - 9 Hó garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest