-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. február
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szabaka
tag
válasz
mmmb80
#50870
üzenetére
Hali!
Köszi a választ! Nem tudom, milyen böngészőt használsz, de visszaolvastam 2-4 oldalt, és ott javasolta valaki a Boat Browser-t (abból is a mini-t használom)... Egyelőre nagyon szimpatikus. A beépített böngészőt elporolja

Ja!
Más jellegű kérdés mindenkihez
:Szeretnék 1080p-s filmeket nézni a letöltő szerver-, media lejátszó- és NASként üzemelő HTPC-mről wifin keresztül a tableten.
(azért 1080, mert a TV, lejátszó elbírja ezeket, és nem töltenék le külön verziókat a tabletnek)Jelenleg Win 8.1 van a HTPC-men egy XBMC-vel, és a videók UPNP-n keresztül vannak kommunikálva a hálózat felé (próbáltam sima windows megosztást is, de az még rosszabb)
A problémám, hogy 1080-nál viszonylag lassan csorog a buffer :S megakad a film, és a tekerés sem túl kellemes...
720-nál nincs gond, tekerni is tudok bele meg minden...Ki hogyan oldja meg ezeket? (vagy a tabletem wifije illetve procija a gyenge?)
Köszi előre is!
-
Szabaka
tag
Sziasztok!
Nemrég kaptam egy kínai tablet-et páromtól. (piszok olcsó, az a lényeg
)Majdnem mindenben olyan, amilyet magamnak is vettem volna

9,7" kijelző
16 GB háttértár
1 GB RAMés a problémám:
Allwinner A10 1,2 GHz-es proci... 1 magSajnos telepíteni szerettem volna rá a Cyanogen MOD-ot régebben, és a gyári ROM-ja elszállt. Van olyan ROM amivel gond nélkül megy Modecom HDX1, meg Wintouch, de sajnos gyakran úgy érzem, hogy elfogy alóla a kakaó. Böngészés közben, menüben szálguldozás, stb.
Sokszor írja, hogy a program nem válaszol, várakozok, vagy bezárom....
És nem tudom, hogy ez hardveres gyengeség, vagy szoftveres optimalizálatlanság (mivel nincs meg az eredeti ROM-ja... Ja semmi felirat nincs a hátulján, dobozán sem volt)Kinek milyen tapasztalata van ezzel a procival?
Normális ez a lassúság?Néztem youtube-os videokat, de ott nem nyekereg ennyire a proci...
"inet 3ftd rev01" alaplap van benne. Láttam, hogy létezik ebből A20-as procis is, de még nem találtam eladó alaplapot

Köszi a válaszokat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Raktáron levő AM4 garanciás alaplapok!!!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Plus 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4642
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD Digital konzol extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 505+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- iking.hu Apple MacBook Pro 16 (2021) 16GB / 512GB használt, szép állapot 82% akku 353 ciklus
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Dr.NX