-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Joeker67
aktív tag
Üdv mindenkinek!
Megjött a W550 -es készülék a Pandawilltől
(sajnos ÁFA-t kellett fizetnem rá). 
Mivel többen jeleztétek, hogy érdekes lehet nektek is a készülék, ezért az első nap, ill. fél nap alapján írok némi ismertetőt (készítettem egy gyors, összecsapott kicsomagolós videót,
amit a fiam majd feltesz a youtube-ra (majd linkelem)):A készülék összeszerelése rendben van. 4.22-es android van rajta,
teljesen alap néhány kínai appal, de mivel Én rootolva kértem és úgy is kaptam meg, ezeknek a programoknak az eltávolítása nem okozott problémát, ill. csak annyit, hogy véletlenül a Play áruházat is leszedtem, de egy kis szenvedéssel vissza tudtam tenni.Kijelző ips, nagyon szép és szerintem ezen a méreten az 540x960-as felbontás is megfelel.
Meglepő módon van állapotjelző led
, ami piros és kék fénnyel jelzi az elmulasztott telefont, sms-t és e-mailt, valamint a töltést és az alacsony akkuszintet.Ami még sokakat érinthet...
igen a GPS! Első indításnál 16 perc után állt fel, mindenféle beállítás nélkül, majd du. el kellett intéznem valamit Csepelen, gondoltam kipróbálom, persze előtte letöltöttem az EPO adatokat és beállítottam az A-GPS-t, így kb. fél-másfél (több alkalommal is használtam) perc alatt talált holdat és utána stabilan tartotta a jelet.Van hozzá egy toll is amit a helyéről kihúzva előjön egy menü, ezt még át kell tanulmányoznom, és találtam egy a micro usb mellett, azzal egybeépített - ebben nem vagyok biztos - mini hdmi csatlakozót, de a leírásában nem szerepel erről semmi (holnap erről is teszek fel képet, addig utánanézek, ha valakinek van ilyen irányú ismerete, majd várom a hozzászólásokat)
Egyelőre ennyi lenne, kérdezzetek bátran bár valszeg csak holnap este vagy szombat kora du.leszek ismét gépnél.
Üdv
Új hozzászólás Aktív témák
- Fotók, videók mobillal
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen légkondit a lakásba?
- alza vélemények - tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Call of Duty: Black Ops 7
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 450 G3 - i5-6G I 8GB I 128SSD I DVDRW I HDMI I 15,6" HD I Cam I W11 I Gar!
- Keresek Zebra TC20 TC21 vagy valamilyen hasonló kaliberű 1D és 2D vonalkódok olvasására alkalmas pda
- KARÁCSONYI BOMBA AKCIÓK! PSN, STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2650v3 (20 mag / 40 szál, 2.3/3.0GHz), 32GB RAM, 55992Ft+ÁFA
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
(sajnos ÁFA-t kellett fizetnem rá). 
, ami piros és kék fénnyel jelzi az elmulasztott telefont, sms-t és e-mailt, valamint a töltést és az alacsony akkuszintet.
igen a GPS! Első indításnál 16 perc után állt fel, mindenféle beállítás nélkül, majd du. el kellett intéznem valamit Csepelen, gondoltam kipróbálom, persze előtte letöltöttem az EPO adatokat és beállítottam az A-GPS-t, így kb. fél-másfél (több alkalommal is használtam) perc alatt talált holdat és utána stabilan tartotta a jelet.
