Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbz

    tag

    válasz tibcsi99 #1251 üzenetére

    Hát a fastcardtech-en egy kicsit mintha össze lenne kavarva a dolog. Ami biztos, hogy a modell neve x26i.
    MT6575
    512M RAM, 4G ROM
    ICS 4.0
    480x800, 5 point multitouch,
    proximatyi van benne és műkszik is,
    a kamera valóban auto focus-os, a fizikai felbontás kérdéses (valszeg 5Mpx). A képek szerintem jók, a videofelvétel nem egy csúcsminőség. A ZP100 kamerájának minőségétől már a youtube video-n is látszik, hogy eléggé elmarad.
    Az akkuja ránézésre 1-1ben SE BA-750, mint az x18i-ban, de itt már egy nagy x26i felirat virít az akksin.
    Az iránytű kérdéses. Nem tudja valaki, hogy az integrálva van-e az mt6575 platformban, vagy a gyártónak kell beletenni? Az x18i-ben nincs, de amiket eddig láttam 6575-ösök azokban ha jól emlékszem mindben volt.

    Orosz fórumon olvastam, hogy két féle modellt véltek felfedezni ezen a néven, az egyiknek 480x320 4.0" a kijelzője a másik 480x800 4.1" :) Ez szerintem csak a szokásos kezdeti összezavarodottság. Pl mobile-phones.cn-en is 480x320-nak írják, de miért tenne a star egy mt6575 mellé ilyen kijelzőt :D
    A villám kezű mókusok az android-sale-nél már csináltak youtube video-t, ott az antutu 480x800-at ír. (Tegnap este óta kerültek fel már újabb video-k is)
    Az ára egyelőre ~170$

    Én személy szerint nagyon örülök, hogy végre valaki megtörte a htc klónok uralmát az mt6575ösök körében. Nekem nagyon nem jön be az az egyengömbölyű 12-13mm vastag modern szappanforma :)

Új hozzászólás Aktív témák