-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
GoldhandRent
őstag
Hali
nem olvastam a többi hozzászólást, a tiednél ragadtam leNekem volt Feiteng H9500+ om (jelenleg muterom nyúzza), kicsit több mint egy évig használtam. Hibátlan a mai napig, leszámítva a krómcsíkot az oldalán, meg a hátlapot
Naszóval: GPS egyáltalán nem működött, látta a műholdakat, de képtelen volt fixálni (mostani telefonom [redmi note] első használatra 5sec alatt fixált, azóta gyorsabb, 12láb pontossággal HÁZBAN, vidéken). Apró hibái persze voltak, pl: elkezdett ugrálni a kijelző, mintha nyomtam volna, pedig nem.. erre orvosság: kijelző lezár, majd vissza (ez a mostani telómnál is előfordul, gondolom android betegség)..néha elhagyta a mobilnetet, egyszerűen nem tudott csatlakozni..erre megoldás: repülő mód és vissza..
Normál használattal a nap végi töltés azért kellett neki, volt, hogy hamarabb fel kellett raknom, mint máskor...nyilván használatfüggő.. Adatforgalom / Wifi között kényelmesen lépeget, nem okoz neki gondot a váltás.
Kamera: meg voltam vele elégedve, hátsó használható, árához képest jó képeket lőtt (Note-hoz nem hasonlítható, pedig nem nagy különbség van köztük árban), első is elfogadható, skypoláshoz tökéletes
Kijelzőjé szép (nagyon szép), éles képet ad, amit napfényben is jól lehet olvasni teljes fényerőnél. VISZONT: nem sokkal az indulás után megjelentek rajta ilyen fehér foltok (elsősorban fehér kijelzőnél látod, hogy helyenként még fehérebb), ezek nem zavaróak, csak nem néznek ki a legszebben(egyébként így több mint másfél év után, még mindig az a kijelzővédő fólia van fent, amivel érkezett (nem az írásos, hogy "HD AMOLED" hanem valami gyárilag felrakott..emellé küldtek még egyet), 1-2 -anyámnak köszönhetően mostmár nagyobb- karc van csak rajta
Viszont, ez már (legalábbis, ha arról van szó, ami nekem volt
) nem mai SoC, helyenként lassúnak éreztem, a végére kidobált appokból memóriahiány miatt. (szerintem RAM ból és ROM ból egyaránt kevés kerül bele...) Optimalizáltság megfelelő volt, a fordítással sem volt bajom soha
((MIUI fényévekkel előtte van azért
))
Melegedni tudott, de nem vészesen.. úgy átlagosanRemélem segítettem
-
Dominó85
addikt
Szia, sürgősen olvass többet az MTK-s telefonokról, mert sok a nettó baromság, amit írsz róluk. Coolpad, Xiaomi, Lenovo, Zopo, Thl legtöbb modellje bőven jó GPS-vel rendelkezik. Az MTK legújabb SoC-ától felfelé pedig a Qualcomm procik egyetlen GPS téren meglévő előnye a Glonass is eltűnik. Hisz az MTK6595 már azt is támogatni fogja, mint ahogyan a 4G LTE-t is. A Jiayu telefonok meg ezerszer jobbak a klóngyáras Feiteng (micsoda név omfg, Fei Teng, mintha egy egoista kínai nevezte volna el önmagáról) csodánál.
Légy oly szíves és hallgass azokra, akik kezében legalább 3-4db (ha nem éppen 1-2 tucat) kínai telefon fordult meg a kezükben.
A klónokkal pedig jobb vigyázni, mert a NAV tojik rá, hogy Csigacsguk vagy Feiteng van ráírva, ha lerí róla a Samsung másolat. (Figyelem: A TV-ben hibásan mondták a megsemmisítésnél, hogy csak azokat zúzzák be, amelyek hamis márka szitázást kapnak. Direkt rákérdeztem a NAV-nál!)
Sajnálom ezt a sok MTK fikázós és általánosító embert itt a fórumban... Ha tudnák mennyi baj van az Exynos és Qualcomm SoC-os telefonokkal és GPS-eikkel is. Tök felesleges általánosítani. Például a Galaxy Ace Advance GPS kibacott jó, jobb mint az S3-ban lévő! Pedig házon belül egy közép kat. telefon.
Rakjak be megint rengeteg Hongmi-s GPS navigációs mentést vagy nyálazzam át a Coolpad F1 vagy Thl, Zopo, de akár Jiayu G4S topikokat hogy felfogjátok, nem minden MTK-s teló GPS-e xar? Szánalmas...
-
WOT-H-A-C
veterán
" (nyilván optimalizáltságfüggő is a dolog, de ne nyírja már ki a rendszert az 512mb ram), "
pontossan erre utaltam nincs gond az f1 el ilyen szempontból!!
" a gps meg az összes mtk-ban egységesen szar ahogy a fórumtárs is írja, szóval..."
ez nettó baromság!!!
nem olvastál túl figyelmessen és nyilvánvalóan kevés tapasztalatod van mtk s telefonok terén...
de ezt hagyjuk még mielőtt jönnek gps szörnyek!!!
feiteng star egykutya és akkor még a jiayu optimalizáltságában kételkedsz.....
na jó ...vegyél egy frankó kis feitenget ...ha van időd karistolj majd egy szösszenetet mert kiváncsi vagyok a gps tulajdonságaira meg a frankón optimalizált rendszerère!!
tthom: kukkantsál rá a jiayu s1 specifik. re!!!
Új hozzászólás Aktív témák
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Samsung Galaxy A40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 24" Eizo FlexScan EV2146W, 1920X1200 szép, hibátlan nélkül
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest