-
Fototrend
Arch Linux topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Shyciii
veterán
Igen, a fuse-zip-et már az elején felraktam, mert már a mobilos hegesztéseimhez levő cuccok is pl csak zip-ben vannak. Unrar-t parancssorosan már magában a vifm-ben megcsináltam, majd hozzárendelem egy billhez, vagy marad úgy, hogy a parancssorában kiadom. Viszont két dolgot nem találok a manuálban, vagy csak átsiklottam felette:
- Ha egy winyót rácsatlakoztatok, akkor a :media paranccsal oda tudok ugrani ez rendben van. De hogy tudok onnan mondjuk visszaugrani pl a /home/Data helyre? Erre nem találtam utalást. Próbálkoztam a :path /home/Data-ra, de hibát dobott.
- A legnagyobb szívás viszont amit nem találok azaz, hogy milyen utasítással lehet megoldani azt, ami mc-ben is van, double commanderben is, tux commanderben is, hogy + gombot lenyomva pl be lejet állítani, hogy *.jpg -vel minden jpg kiterjesztésű filet kijelöljön, hogy pl ezenkután tudjam másolni, törölni. No ezt sehogysem találom vifm-ben. Egyenként tudok kijelölni a t-vel (mondjuk egy space-re mountoltam). De csoportos kijelölést nem látok. A :filter jpg működik, csak pont fordítva. Minden jpg-t eltüntet.
Esetleg erre a kettőre van ötleted?
Csomó mindent testreszabtam már. Számomra jobban bejövő billek, A gyári linux trash-ét használja, csak a permanens törlésre kérjen megerősítést, megadott kiterjesztésekre milyen programot indítsan, szal már majdnem facca
Új hozzászólás Aktív témák
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Eredeti játékok OFF topik
- E-roller topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- PlayStation 5
- BMW topik
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
- Gumi és felni topik
- Félő, hogy az okosszemüveg a szexuális zaklatók játékszere lesz
- További aktív témák...
- HP EliteBook 840 G6, G5 14" i5, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Akció! Csere-Beszámítás! Samsung 990 Pro 2TB Nvme SSD PCIE 4.0!
- Lenovo ThinkPad T14 Gen2 Intel i5-1135G7 Refurbished - Garancia
- Rendelésre! 27% Áfás, Új, Bontatlan Apple Mac Studio M2 Ultra 24/60 mag, 64GB RAM, 2TB SSD
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

BoB