-
Fototrend
OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!
Új hozzászólás Aktív témák
-
lofagi
addikt
Amúgy az a durva, hogy valóban olyan jóra meg tudják csinálni a Trailereket, aztán mikor meg belecsöppensz a játékba az valahogy nem ua.
Amúgy a stream alatt az egyik csóka azt mondta,hogy odafigyelnek a közösségre, elolvasnak mindent és igyekeznek balanceolni a játékot. Igen? Azzal, hogy nerfelik az MBT Law-ot aztán rögtön buffolják a Javelint?! Hát könyörgöm hogy van ez? Ez nem balance, ez az eldöntjük a mérleg egyik nyelvét az egyik oldalra, aztán a másikra. Persze az irány az jó. Jelenleg a killcamon kívül nagyon nincs problémám a játékkal.
Ez az AA mine meg nem annyira veszélyes. Így, hogy még a térkén látni is lehet, hogy hova rakták le, így aztán meg főleg nem az. Illetve lesz még a szerver oldali patch is, hogy nem lehet a rakétavetővel együtt használni, akkor meg aztán főleg nem sokan fogjak szvsz.
-
marilllyo
veterán
Hmm...youtube-on láttam róla vidiket. Én is az SLI mikrolagg-tól szerettem volna vele megszabadulni de semmi
Ettől függetlenül....ártani nem árthat ha ki van kapcsolva a core parkolás. Egy próbát mindenképp megér. A progival csináltad amúgy vagy a regedit-es módszerrel?
-
marilllyo
veterán
Ezt elismerem...elég durva...én anno mikor észrevettem...pont az egyik kedvenc szerveremen voltam....és egy snipert mutatott aki a pálya másik végén volt....még meg is dicsértem, hogy ez bizony egy világrekord marksman headshot lehetett...aztán elkezdett egyre több furcsa haláleset érni...na akkor már lecsalóztam a fél brigádot
-
marilllyo
veterán
Én is úgy gondolom, hogy valószínű, hogy a killcam a bugos...és valaki lelőtt csak b@szik jól mutatni
Pláne most...mert most aztán...
Egyébként fura mert volt szerver ahol "mintha" jól mutatta volna...fene se érti..de, hogy milyen script alapján választhatja ki azt, hogy kit mutasson?!
Ez olyan abszurd hiba...meg ez is, hogy TDM-en a 100. ticket után megy el a hang....miért pont ott?
Ez már a Skynet és éledezik
-
marilllyo
veterán
Én ilyen KIA problémával nagyon nem találkoztam...Vagyis de...csomószor de végül mindig volt rá magyarázat...pl. átdobott a balansz a másikcsapatba...vagy volt olyan is, hogy gránátot dobtam és tiltva volt a szerón és megölt miatta...vagy tk-ztam és punisholt. Talán a heliből való kiugrás ami tényleg necces mert folyton szétdarál a rotor.
-
eugabesz
őstag
Na látod,pont ezért találták ki,jól el tudja terelni az arra hajlamosak figyelmét arról,hogy a játék több száz sebből vérzik... olcsó fogás,de a meccs után egyesek képesek rögtön azt lesni,-amit mondjuk nem nehéz elérni,hiszen ott az orrod előtt öles betűkkel,-nem véletlenül....
-
Gyula84
veterán
legalább első 10 re vettem volna ezt a div 1 kategóriát... fighter jettel van 67killem és div 1 ben vagyok az elsőnek meg van 32ezer ez így azért erősen a vicc kategória
(#38013) Csaber
nem volt stealth jet az enemyben?
nem veled találkoztam véletlenül? a laggra panaszkodtam -
marilllyo
veterán
-
devilinsid3
addikt
de ha megnézed azt amit a COD csinál és amit mostanában művel a bf akkor megint el lehet gondolkodni, hogy melyik a jobb
CODnál tudod mire számíts, a bf meg /most már/ egyre több mindent vesz vagy próbál átvenni a CODból ráadásul csak hitegetnek meg folyamatosan elbasznak valamit egy "javító" patch-elkövetkező bf-et gondolom már úgy próbálják majd eladni, hogy lesz egy komplettebb emblem rendszer meg "egyedi" célzó (többféle szín/ábra amit magad állítasz be)
még több "lock n shot" fegyver (de az is lehet, hogy elmarad a "lock" része és csak ki kell lőnöd)
medic khm bocsánat assault kap majd valami anti tank/heli fegyvert, mert egyedül még az a kaszt nem veszélyes a járművekre (bár az m320 már majdnem jó erre is)(#37951) raggg: én odaszoktam figyelni a kd-mra (skill nem érdekel, mert ez attól függ, hogy ki lő le és semmi köze nincs kb. a "reális" skillhez), de a kör közben nem izgat, max utána, hogy azért nem baj, ha szar
viszont azok akik pl. csak ülnek AA-vel kezdőn vagy hátulról lövöldöznek egy staff shelles tankkal és még a saját pontjuk környékére sem mernek bemenni, mert ott előfordulhat egy enemy (mert ő foglalni akar), esetleg tetőkről snipereznek azokat leszólom, hogy lehet szar statot összehozni ilyen brutál kemppel
vagy hogy tud valaki pl. kezdőn AA-vel egy 7-5ös kd-t összehozni.. mégis mi szedi ki kezdőn? -
marilllyo
veterán
Mondjuk azért annyi előnye van...annak, hogy a cod nem váltott engine-t...én az előző notimmal is tudtam játszani még a black ops 2-vel is...közepes beállításokon. Ellenben a bf3-mat már nem vitte. Egyrészt nem is kell pénzt költeni egy új szebb engine-re...másrészt többen tudják játszani pc-n....valamivel több lehet a bevétel...szerintem.
(#37940) eugabesz: Remélem ez jó lesz nekem is...este kipróbálom. Tegnap végülis egyszer dobott ki engem oman-ról tőletek. De akkor még 3 csapattársamat is. Visszacsatlakoztam utána végig jó volt egészen firestorm végéig. Jó tény nekem a netem is szar...sajna negyed óránként 1x-1x 2-3 másodpercre felugrik 200 fölé aztán vissza beáll.
-
pohár
félisten
-
TXT
őstag
Az ajanlat all neked is, te hitetlenkedsz nem en. En ott voltam, lattam, amit lattam. Nekem ne meseld be, hogy az, aki PRO az a korok elejen irdatlan sz.r, aztan meg hip-hop God modban nyomul a palyan! Fel lehet ballagni a szerora es lesd meg par koron keresztul, de csak szemlelodokent,ennyi.
Tiszteletem! -
Kevin's
senior tag
Egyetértek,de ugye ti sem gondoljátok komolyan akinek 3-as statja van (250 órával) az nem csalt soha,mert akkor eret vágok magamon
Akik ilyen olyan pro-nak nevezik magukat,mert neki 2-es 3-as vagy 4-es statja van azok nem használtak hack-et
Ugyan már,ennyi erővel én is mondhatnám ,hogy létezik mikulás... tuti,hogy az elején nyomatták aztán már leszarják,mert úgy is jók az eredményei ....
-
jonnyjoker01
veterán
-
aizen92
addikt
de nincs akkora páncélvédettsége hogy 6 darab 25mm-es löveget túléljen. szerintem így értette a "papír" anyagot, mivel valahogy meg is kell emelni a a gépezetet+technika+ személyzet+ fegyverzet ilyenkor csak úgy pörögnek a mázsák/tonnák.
btw. már megint az van mint bf3-ban. 5ször gyorsabban töltenek be a DLC-s mappok. hihetetlen
-
gali777
őstag
Mi hard azon, ha tudsz helizni?
Nekem tetszik nagyon. Hagyom a többieket előre menni én meg kultúráltan le tv-zem a sebzett vadatMár így is le lettem csalózva, mert "1 hittel" öltem. Hát az ilyet pofoznám föl. Nem is 1 hit kill az a tetves tv, de még mindig sírnak érte. Az ilyen miért nem megy legozni inkább?
-
kisza25
félisten
bf3-ban még 1000 óra után is éreztem, hogy fejlődök
kb 1300-óra után már stagnáltam
viszont az volt az első BF-em, itt már most érzem pl. LAV-nál, hogy sokkal többet nem tudok kihozni belöle, esetleg, ha pályánként változtatom, hogy éppen zunit(sok infinatry no tank), vagy TOW-ot rakok rá olyan pályán ahol sok a tank, lvl84 vagyok, viszont tankkal még van mit fejlődnöm, de inkább taktikailag, repülésben meg csak fejlődni valóm van -
devilinsid3
addikt
már miért ne számítana egy játékban az adott órák száma? van aki 20 óra alatt eléri képességei határát, de van akinek kell 200
és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy ki mit játszik, mert lehet valaki 400 órából játszott 390et infantryban, ezért valószínűleg vehiclevel szerencsétlen lesz, de hiába te 700 órát játszottál amiből csak 100 óra infantry valószínűleg jobb lesz nálad infantryzásban
meg egy idő után már rutinosabban oldod meg a "feladatod" ami megint csak az időre vezethető vissza, mert lehet, hogy 70 óra után jössz rá arra, hogy ha jön szemből 2 tank akkor te egy bizonyos pontnál mögéjük kerülsz és megölöd mind a kettőt, míg kevés óraszámmal szemben rájuk ugrasz és meg csak a sebzés is nehézkesen megy
szóval számít az óraszám elég nagyban, de ettől függetlenül még ott van a többi dolog is amiről nem tehetsz és azok miatt nem tudsz vagy nehezebb ölni (szerver lagg, a játék szar, csalnak) -
-
Sz.Miki
őstag
Nálam ugyanez a hiba volt, először kikapcsoltam a HT és minden megoldódott, de most már a HT is be van kapcsolva és hibátlan. Ezt A progit futtasd.
Nálam most 1920x1200 Minden utlrán, minden élsimítási érték maximumon van. A legmelegebb helyzetekben sem esik le 48FPS-alá.
-
sixpak
nagyúr
Ha leveszed az élsimítást, akkor nem esik be 40 alá.:-)
Én kipróbáltam pár napig azt, hogy ful ultrán toltam, 4X élsimítással és lehet hülyén hangzik, de mintha jobban menne mint a 3. Úgy értem, hogy ugyanannyi fps-nél, mintha ez folyamatosabb lenne.OFF: pofám leszakad, dörög, villámlik mifelénk....
-
scope2007
addikt
nem csak hallgatók, ÉLI barátom is játszik
-
Hm... Hát az ciki, nálam így stabil 70 körül van, ultrán minden kivéve ez meg az effect quality, meg persze nincs élsimítás, de azt egyik játékra sem rakom fel, elvégre ez ,,csak'' egy 7870 nem pedig 79xx széria.
Viszont azt nem értem miért örül a sok emberke, mert a 30-40 fps-es droppok, meg csaták közben ilyen kevés fps szám nagyon nem az elfogadható kategória ilyen erős kártyáknál. Végül is 70-100 ezres kártyákról beszélünk... de tudom... BÉTA. -
Winne
nagyúr
Én nem magas beállításokon játszom a komolyabb kártyákon sem, inkább legyen csak több fps, így a minimum fps sem esik be sosem zavaró határra. A kép "simasága" nem igazán látszik, inkább csak érződik, én a Ti4200 óta nem voltam a zöld oldalon, most tértem vissza, de pozitívan csalódtam.
-
SkyS1gn
félisten
Szerintem GHz editiont vegyél, bár nemtudom most milyenek az árak, emberek kérdeznek meg folyton hogy ez a telefon ilyen ár az a hardware olyan ár.. de én csak akkor vagyok nagyon otthon az árakban ha valamit venni akarok, de akkor kívülről fújom az összeset
Igen AMD most belehúzott, ha proci csúcskategória terén nem is (az APU-k viszont tarolnak) de a VGA piacon most igen elkezdtek partnerkedni meg a Gaming Evolved, Evolved Reloaded, Evolved Level Up akciók is brutálisan, kapsz egy karihoz kb 20-30ezer ft értékű AAA-s játékot!
- jó a procid, nekem is ez van, igen baba eddíg, meg még az is lesz egy ideig!
(#1201) sixpak Igen 7950 legjobb ár/érték arányú, ott kullog a 7970 mögött nemsokkal, kis OC-val megvan a 7970. AMD-k igen bitangul húzhatóak. (meg az összes manapság)
Miven nekem vízhűtésem van, ha most vennék akkor vagy Ghz edition + blokk, vagy 7970 DCII/ 7970 Matrix + blokk.
De még várok, ráérek
-
SkyS1gn
félisten
Rengeteg videós tesztet láttam (Linustechtips) ahol CSAK tuningolva mérik a kártyákat egy átlagos tuninggal amit minden kártya tud.
Azt még tudni kell hogy egyes árszinteken szokták őket mérni és ilyenkor a 7970 bekerül a kalapba de a 680 ellene meg nem, és hát nem kell mondanom hogy a 7970 hogy elkeni a 670-et.
Főleg a Gcn driverekkel már, ajánlok egy Ghz edition 7970-et.
Énis váltanám a 6950-et, de megnézem mit hoz bétában, meg meg akarom várni a HD8000-et.
(#1192) Winne Most beszéltem Karl Magnus Troedssonnal, aztmondta hogyha még nem tettem meg rendeljem elő MOST! de ezt minden második mondatban elmondta, ja meg azt hogy Hétfőn jún. 10.-én jön a MP reveal
-
Bjørgersson
félisten
Úte, a kötéllel mennyit bénáztunk.
A második és harmadik rész legjobb elemeit kellene vegyíteni, aztán hadd szóljon. Battlefield 3-ból is nekem például az alap és a B2K pályák tetszenek a legjobban, a többi már csak olyan elmegy kategória. Azt se bánnám, ha az összes alap mapet átemelnék + a B2K pályáit + még 4-et a 2-ből, a Bad Companyból, a Bad Company 2-ből, stb.
Új hozzászólás Aktív témák
- Formula-1
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Házimozi belépő szinten
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Milyen NAS-t vegyek?
- További aktív témák...
- ÚJ MSI Core I5 13400 Gamer MAX PC 10X4.0GHz 32Gb DDR4 512GB NVME SSD GTX 1660 SUPER 6GB DDR6 2ÉV GAR
- HP Z440 Workstation Munka+játék PC 6X4.0GHz 32GB DDR4 512GB SSD QUADRO M2000 4GB DDR5 WIN11 1ÉV GAR!
- GIGABYTE GeForce 3080 VISION OC 10G
- ÚJ 4K CORE I5 14600KF SSD Gamer Erőmű PC 32Gb DDR5 6000 1.0TB SSD EVGA RTX 3080 10GB DDR6 2ÉV GAR
- Félkonfig korrekt áron!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Bomba ár! Dell Latitude 5500 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- www.iking.hu - Eladó Samsung S23 Ultra Phantom Black Használt, Karcmentes
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest