Új hozzászólás Aktív témák
-
Gyuri27
félisten
válasz
ChromeX
#3039
üzenetére
Ha épp 300 powernél hiv Harvit és leütik, annyi power szvsz nem jön össze, hogy a támadás össze jöjjön. Ugyanis ha jól cc-z az ember akkor a Harvi egyet nem fog ütni. 300 power meg nem olyan gyorsan pörög vissza.
ollie: 350. Azért Mo esete más. Általában pvp-ben orbonként 2-3 kutat húz az ember. Tehát a 3-k orbnál már van rossz esetben 6 jó esetben ennél több kutad. Meg ugye a void is több hiszen valami varázslatot használtál. Szóval 3 orbnál a 350 sokkal egyszerübb mint 2-l a 300. Meg ugye Mo-t tioikusan Breedingnél hív le a dolgozó. Így ott egyből marad 105 power. Ami meg egy szép futás, vagy bármilyen cc.
OnSeT: csak a Guardnak az is a hátránya. Mert ha az enyém lesz vissza tudom venni az irányitást. Amúgy meg ha van egy a pályán azt ütöm elsőnek.

A Pyro sem szereti a cc-t.
Új hozzászólás Aktív témák
- Battlefield 6
- Eladhatatlannak ítélt CPU-k eladásával javult az Intel node-ok kihozatala
- Kuponkunyeráló
- World of Warships
- Apple asztali gépek
- Filmvilág
- A Kindle-botrány röviden — a digitális tulajdon vége
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- OLED TV topic
- Billentyűzet gondom van
- További aktív témák...
- PlayStation Portal - Midnight Black - Garanciával
- Új ASUS RYZEN 5 7600X GAMER ERŐMŰ PC 32Gb DDR5 512GB SSD NVIDIA RTX 3070TI 8Gb DDR6 750W TÁP 2ÉV GAR
- REDRAGON K530 TKL Draconic Compact RGB Red Switch
- ÚJ GAMER MAX PC CORE I5 14400F 16-32GB RAM 512GB SSD GAINWARD RTX 3070TI 8GB DDR6 750W-TÁP 2ÉV GAR!
- Samsung Z Fold 4 12/512GB garanciális + frissen szervizelt
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


