-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Istenem, megint egy megmondóember. Egy soha nem létező jelenséget és dolgot próbál beleerőltetni az által ismert világba. Persze egy percig sem gondolom, hogy nem zuhanhat a BTC akkorát akár a következő órában mint az ólajtó. Akár azt is el tudom képzelni, hogy jövő ilyenkorra már senki sem fog vele foglalkozni (bár erre nem mernék nagy összegben fogadni). Mindenesetre egyik sem azért fog bekövetkezni, mert ez az ember azt mondja.
Egyébként azt nem értem, hogy miért keveri bele a tulipánhagymákat. A BTC legjobb analógiájához sokkal-sokkal régebbre kell visszamenni, egészen a gyökerekhez, mégpedig az aranyhoz. Azt se lehet megenni, nem lehet lakni benne, de az emberünket mindez nem zavarja, mert hiszen az ARANY. Vélhetően abban az időben is voltak ilyen megmondóemberek, akik nem érettek hogy egy sárga fémből hogy lesz nekik otthon kenyér az asztalon.
Az a szomorú benne amúgy, hogy ha a netán tényleg elbukik az amúgy zseniális kísérlet, akkor ezek az emberek a mellüket fogják verni, "na ugye én megmondtam!!" felkiáltásokkal, holott kábé annyi esélye van releváns jóslást adnia a témában mint az általa is említett rulettasztalnál megjátszani a pénzt a feketére.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Linux Mint
- Sorozatok
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- BestBuy topik
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Mit várunk 2026-ban a mobilpiacon?
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Lenovo Legion Go S 32GB/1TB kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- LG 27GX790A - 27" OLED evo / 2K QHD / 480Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync / DP 2.1 / 1300 Nits
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


