Új hozzászólás Aktív témák

  • oldcrypto

    kezdő

    válasz Dißnäëß #24845 üzenetére

    A várakozásokat azoktól hallhatod, akik újak a piacon, ők szoktak a hangosak lenni. Áltatják magukat, hogy mindjárt felfelé fordul az árfolyam, mindenkit vételre bíztatnak, hogy ne essen a portfóliójuk értéke.
    Nagyon sokan ismerik a 4 évs ciklust, és gondolom, te is új vagy a piacon, ha ez neked újdonság. Én 2012. óta benne vagyok, idén októberig még soha nem csináltam crypto --> fiat/stablecoin váltást, bár már 2021. végén is teljes tudatában voltam a ciklusnak, csak akkor még áltattam magam, hogy felmegyünk 100k-ig a lefordulás előtt. Utána meg már nem mertem eladni.
    Most sem mertem eladni a teljes portfólióm, és nagy csalódás volt ez a mostani ciklus számomra. Legalábbis nem erre számítottam. Mindenestre ha mégis lenne egy kis rali felfelé, akkor eladom a maradékot is, muszáj, hogy jöjjön a bear market ennyi idő után.
    Tök mindegy, hogy 50-60k-ról indul a következő felfelé menet, vagy 200k-ról, úgy vagyok vele, hogy akkor is annyi USDC-vel fogok beszállni, mint amennyim most van. (Igen, szégyen gyalázat, teljesen értem a bitcoint, és nagyszerű dolognak tartom, de az 1 BTC = 1 BTC dolgot nem tudtam magamévá tenni,)

Új hozzászólás Aktív témák