Új hozzászólás Aktív témák
-
Uzi74
senior tag
Kicsit off: Vezetékmentes mikrofon vagy transmitter van, amit rá tudnék csatlakoztatni az xb30-ra (egy kisebb rendezvényre kellene némi hangosítás)
-
Uzi74
senior tag
válasz
Intel fan11 #2913 üzenetére
Chromecast/chromecast audio egy kis androidos kütyü, ami futtatja a spotify, youtube-ot, google music-ot vagy egyéb cast kompatibilis app-ot lokálisan, a telefonod meg csak utas-tja mit csináljon - pl játszd le ezt a playlistet. Utána a telefonod nem akt-v szereplő, nem ő streameli a zenét hanem a chromecast direktben szeri azt le wlanon.
-
Uzi74
senior tag
válasz
Intel fan11 #2910 üzenetére
Nem, streaming eszköz. Spotify-t tudja tolni pl. a 3,5-és jacken. Persze wlan és internet kell hozzá. Én muliroom audio-ra használom, több szobában is ugyanaz a zene tud így szólni.
[link] -
Uzi74
senior tag
válasz
Intel fan11 #2899 üzenetére
Csak töltésre, viszont elég energiát szolgáltatott egy chromecast audio-nak is amikor beledugtam és nem generált (földhurok) szerű zajt üresjáratban, mint sok kínai cucc.
-
Uzi74
senior tag
Ha valakit érint: a német media marktban 97 Eur jelenleg az XB30
-
Uzi74
senior tag
2 db XB30 összekapcsolása jól sejtem csak Bluetooth forrás esetén műkökik, line-in az egyikbe kötve nem fog átmenni a párjára?
-
Uzi74
senior tag
válasz
Krill77 #2613 üzenetére
Annyiért igen, de az enyém 45-be került
Amikor nyafogok, hogy nagy térben már kevés tul lenni az XB30, akkor erre kell gondolni konkrétan:
[link]
Az a hátizsakom a földön 10m-re és alig kivehetően rajta a sony. Csutkára állítva még itt is hallható volt a célközönségnek - resptect (persze nem a legszélső szegletében a 2 hektáros területnek)
Egyébként mondtátok nagyjából minden irányban hasonlóan hangos, ezt alá tudom támasztani - mögötte/oldalra is megvan a hangerő 70%
-
Uzi74
senior tag
Próbáltam beltérben is az XB30-at (24m x 64m es lovaglócsarnokban) és meglepően jól betöltötte - nem is kellett max hangerőre csavarni.
Ami pozitív tapasztalatom volt még az XB30-al, hogy a chromecast audiót meg tudja jól táplálni árammal és a line in bemenetet használva üresjáratban nincs földhurok hang, mint az összes microusb-ről tölthető hangszórónál, amit eddig próbáltam - néhány aukey, pulse x, stb.
Egyszóval megint elgondolkoztam, hogy megtartsam-e mégis az XB30-at. A hangja kicsit kompresszáltnak tűnik nekem, valahogy a magasak hiányzanak, kicsit félek hogy az XB40 is hasonlóan szólna.
Siamiáu: az edigital olalán nagyon korrektek az árak, német oldalakon közelébe sem ér, 40 Eur-al drágább az xb30 és xb40 is. Ott még a dockin d fine is olcsóbb mint az xb30
-
Uzi74
senior tag
Kipróbáltam az XB30-at terepen, egy 20 x 60m-es díjlovas pálya hosszú oldalának felére letettem, a középső részén egész jól szólt, a távoli sarkokon már csak éppen hogy lehetett valamit hallani.
Meglepően jól teljesített, de max hangerőn már nem érezte annyira jól magát.
Következőnek a xtreme-et próbáljam ki szerintetek vagy az XB40-et?
Ár-érték arányokat is figyelembe véve: amazon árakat nézve xtreme 222 Eur, XB40 229, az XB30 149 EurAz ár-érték arány gondolom az XB30-nál a legjobb, a többi nem 50%-al hangosabb (vagy mégis?)
A sony LDAC kodek támogatása mennyire fontos a jövőre nézve? A következő android támogatni fogja úgy látom
-
Uzi74
senior tag
válasz
Krill77 #2516 üzenetére
Egy autópálya (100-120 km/h limittel) van pár száz méterre egy fasor mögött, annak van egy konstans zúgása, de nem extrém hangos. Akku elég ha 2-3 órat bír max hangerőn.
Akkor lehet akkor járok a legjobban ha kipróbálok egy megaboom-ot és visszaküldöm ha kevés a kakaó benne?
Felsőbb kategóriában láttam 360 fokos eszközöket még (Olufsen Beolit 15 pl.), de annyit nem áldoznék rá
-
Uzi74
senior tag
Ha az a felhasználási profil, hogy leteszed a mező közepére és 10-15 sugarú körben lovagolsz körülötte, az xtreme-en kívül elég hangos lehet a charge 3 vagy az UE megaboom? (a 360 fok miatt esetleg a UE megaboom?) vagy valami kínai csoda? Egy TaoTronics 14W-os csodát próbáltam, ha volt egy kis szellő nem sokat lehett hallani.
A hangminőség nem annyira érdekes, de lehessen hallani....(Az xtreme-néll elég sok akkuproblémáról olvastam meg nem tudom mekkora probléma nekem hogy nem 360 fokban szól, meg hogy esetleg nem fér bele kényelmesen egy hátizsákba)
-
Uzi74
senior tag
Bang & Olufsen Beoplay S3 tényleg olyan jól szól mint mondják? 130Eur-ért látok néha akciót rá... - sajnos azóta elfogyott a készlet..
-
Uzi74
senior tag
Bár nem feltétlen Bluetooth hangszórót keresek, mégis ide illik talán leginkább.
Chromecast audio-hoz keresek olyan hangszórót, amin van line-in és el tudja látni árammal usb porton kereszül a chromecast-ot és bekapcsolt (idle) állapotban nem fogyaszt többet 1-2 W-nál. Kis méretű legyen, fürdőszobába menne ahol nem szeretnék túl sok kábelt lengedezni látni -
(most egy egyszerű AUKEY van, de hülyén néz ki a konnektortól futó 2 usb kábel )
20ezernél nem feltétlen szánnék rá többet, kivéve ha valami nagyon ajánlott
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Windows 10 / 11 Pro aktiválókulcs AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL!
- Eredeti, új Lenovo 330W töltők - ADL330SDC3A
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX One S 1TB játékkonzol extra kontrollerrel garanciával hibátlan működéssel
- AKCÓÓÓ!!! Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló
- Fotó állvány eladó
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest