Új hozzászólás Aktív témák
-
Zolás
addikt
válasz
Devil Smile
#2799
üzenetére
Szerintem a Brick karakter a teljesen felesleges. Fps lövöldözős játékban ki a franc akar ökölharcolni? Szóval csak a második legxarabbat választottad
Viszont csapatmunkában meg ott a helye az ammo regenes class moddal. Igy a többiek használhatnak más modot és nem fogy ki a lőszer
Ha leginkább egyedül nyomod akkor válts vagy a Mordecai karakterre vagy a Lilith karakterre. Nekem Mordecai jobban bejön a madárral valahogy hasznosabbnak tünik a szememben de a csaj képessége se piskóta ahogy erősebb lesz. -
Devil Smile
őstag
Udv all
ahogyolvasom itt a hsz eket nekem az jon le h en a legxarabb karaktert valasztottam a soldier rel?!igaz eddig kb 25ora jatekidom van lvl25nel jarok.. van vmi jo class mod amit ajanlotok?

talaltam en is olyan clas modot ami a jobb cuccok talalati aranyar javitja megvettem 30e korul aztan utanna esett le h az nem jo nekem es mindjart el is adhattam ~4e ert

-
Kareszovics
addikt
válasz
kapcsolat88
#2797
üzenetére
Na majd ezt megkuksizom.

Egyébiránt köszi Mindenkinek a tippeket.

-
kapcsolat88
tag
válasz
Kareszovics
#2793
üzenetére
Ahol jelöli,hogy beválthatod a küldit,ott fent a hídon van egy kép,amin a 4 karakter van.Azon a képen tudod beváltani!!
ui.: persze előbb túl kell élned az összeset!!
-
dj67
csendes tag
válasz
Kareszovics
#2793
üzenetére
Biztos, hogy az összes assassint kinyírtad? Mert nem egy helyen jönnek hanem többször. Az utolsó a Helicon az a Road's End pálya végén fog betámadni, az armory előtt.
-
crosscut
csendes tag
válasz
Kareszovics
#2793
üzenetére
érthető, mikor a lance assassinokat akarod leszedni. Nekem meg olyan bugom volt a questel hogy mikor már meglátta a figurám őket egyből kipipálta a játék az egyes "boss assassinokat" (holott még nem öltem meg őket)
-
Kareszovics
addikt
Üdv!
Knoxx-os DLC-t csinálom; kinyírtam a 4 Assassin luvnyát, de nem "adja le magát" a kveszt, amit kijelöl pont ott meg semmi nincs amire tudnék "nyomni". Mi a gond?

Remélem érthető voltam.

-
danih
veterán
Kijött a 10.8-as Catalyst, memory leak fixelve.
Másik módja a rendbetételnek: WillowEngine.ini-t editálva meg kell keresni ezt:
FoliageDrawRadiusMultiplier
átírni erre:
FoliageDrawRadiusMultiplier=0.000000 -
DeFranco
nagyúr
Amúgy haláliak a részletek... a pornóújságok a sarokban, a levágott ujjakból fűzött nyaklánc, az automaták apró részletei... szeretem az ilyeneket.
-
DeFranco
nagyúr
válasz
HS 2142
#2787
üzenetére
SPOILER
Hah! Baron Flynt kinyírása után szemfüles voltam, és észrevettem a lent kempelő páncélosokat még föntről. Olllyan kényelmes volt szépen nyugiban csipával kiszedni őket, miközben lent rohangásztak, és nem tudnak mit csinálni.
Már csak a dekk hiányzott a szám széléről.

(napi ömlengés című műsorunkat hallották, most időjárás, sport...)
-
HS 2142
őstag
válasz
Fortissimus
#2784
üzenetére
Ha nincs meg Knoxx akkor igen, eléred a max szintet (50).
Artifactoknál pedig 6 a max szint.
Craw vicces lehetett
-
Zolás
addikt
válasz
Fortissimus
#2784
üzenetére
Hát ha náthás lett a Craw akkor ideges is

-
HS 2142
őstag
válasz
Fortissimus
#2782
üzenetére
Nem csak akkor van. De azért mondjuk, hogy pt2-ben a főküldetésekre fókuszálj, mert újból már nem fogja felkínálni, tehát ha először a mellékküldetéseket csinálod meg és csak utána mész főszörnyet ölni, akkor ott leszel pt2,5ben egy fia quest nélkül és akkor már csak a nagyobb szintű ellenségeken csillapíthatod az addig felgyülemlett dühödet.

-
HS 2142
őstag
válasz
Fortissimus
#2780
üzenetére
Úgy emlékszem konkrétan nem különbözteti meg melyik fő és melyik mellék küldetés, de itt van róla egy lista.
"es a mellekkuldeteseket is fel lehet venni egybol pt2-ben?" - Ezt nem egészen értem. A pt1-ben is külön kezeli a küldetéseket, tehát amit megcsináltál pt1-ben, azt újból felajánlja pt2-ben. (pt2,5ben pedig azt csinálhatod, ami a pt2ben még nem csináltál meg)
-
Zolás
addikt
válasz
Skyhunter
#2777
üzenetére
Kitolod a pt2őt és csak utána nyomod a mellékszálakat. Viszont ha nyomsz mellé Knoxx-dlc-t akkor magasabb leszel mint lvl50 ugy meg nem lesz olyan brutál

Szóval alapjáték pt2 és utána a mellékküldik. Aztán ha már nem birsz el az ellennel nyomsz egy kis Knoxx-t hogy feljebbtápolódj
-
Skyhunter
őstag
A pt2,5 hogy aktiválódik? Végig kell az összes küldit a mellészálakkal együtt tolni,vagy elég csak a főküldetést végigjátszani? (És elég csak az alapjátékot kijátszani pt2-őn,DLC-k nem számítanak bele a pt2-pt2,5 váltásba?)
-
HS 2142
őstag
válasz
Fortissimus
#2771
üzenetére
Én úgy tudom, hogy csak a Hunter használhat scavenger classmodot. (amivel több/jobb cuccokat lehet találni)
-
válasz
Fortissimus
#2771
üzenetére

Én csak 20 órája nyomom és azzal a sniperes kaszttal vagyok (franctudja a pontos nevét).
-
válasz
Fortissimus
#2769
üzenetére
Pt1, még csak 28-as szintű vagyok, az első ilyet talán 22-es szinten szereztem. De mindkettőt automatából vettem, nem pedig találtam.
-
Jajj, most találtam (ill. vettem) egy olyan class modot, mely +3 extra itemet, és +2 rare itemet ad.

-
Zolás
addikt
válasz
Fortissimus
#2759
üzenetére
Mindenkinek köszönöm a gyors segitséget eddig az egeret nyomkodtam a nevekre de már tudom miért nem müködött

Nyomtam egy kis Knoxxot Pt1ben és lvl39 vagyok
Ezek szerint a PT2 sétagalopp lesz annyira tápos leszek a végére.
Kapcsolat88 felvettem azt a nevet amit megadtál ha nálad is megjelenik egy invite akkor az a neved
-
kapcsolat88
tag
Nekem volt olyan napom,hogy nem is tudtam játszani,annyira laggoltam...Azokkal sem,akikkel máskor simán jól megy a netes játék.A mai napig nemtom mi volt a baj...
A moddolt fegyó meg nem nagyon számít,vagy csak nem ismerem a megfelelő típust.Van olyan 4milliót sebző shotim...de nem műxik.Van az az elektromos+savas nemesisem is,ami elég jó,mert a pajzsokat pillanat alatt leszedi,ám a végtelen pajzsra nincsen nagy hatással...
Kidobás: igen nyilakkal lemész a nevére a lobbyban és delete...
-
BandiHUN
veterán
esc-et nyomsz,view lobby,és a kurzormozgatóval lelépkedsz a nevekre,asszem egérrel nem megy,alul lesznek az opciók,mit lehet kivel csinálni.
egyébként ez jól jön akkoris,ha nem te hostolsz,mert egyesével le lehet némitani az emberkéket,avagy barátkérőt is itt küldhetsz valakinek. -
Fortissimus
őstag
-
Zolás
addikt
Nem tudjátok hogy hostként hogy tudok kirúgni embereket? Engem dobtak már ki de nem találom hogy hol lehet ezt megcsinálni...
-
kovsol
titán
válasz
Fortissimus
#2754
üzenetére
nekem még nem volt gondom soha, szerintem csak lehet kifogtál valami világ másik felén lévő hostot, mert ugye nincs régiókra bontva a dolog tudtommal
legjobb ha te hostként indítasz egy játékot és mintha offline tolnád játszogatsz, aztán majd jönnek az emberek és segítenek neked
-
Fortissimus
őstag
minap kiprobaltam a netes jatekot, de borzaszto nagy volt a lag, sokszor akar 2mp is volt mire fegyvert valtott
, pedig csak harman voltunk bennt.
erdekes, hogy ha privat jatekot nyomtuk harman akkor semmi problema nem volt.
a netes resz mindig ilyen vagy csak kifogtam egy rossz host-ot? -
kovsol
titán
válasz
kapcsolat88
#2751
üzenetére
moddolt fegyó ?

-
HS 2142
őstag
válasz
kapcsolat88
#2751
üzenetére
Én olvastam, próbáld meg szép szóval,hogy cserélje le egy legálisra, az hátha segít, mert más nekem nem nagyon jut eszembe.

-
kapcsolat88
tag
2573 a hozzászólás száma!! Ott a link a pt 2.5-ről.
Más.Valaki tudja,hogyan lehet kijátszani a végtelen pajzsokat?Vadásszal nem gond,ám az összes többi karakter érdekelne,ha valaki tudja,mondja
Tudom már kérdeztem,de hátha csak nem vettétek észre 
-
kapcsolat88
tag
pt2-t végigviszed és hagysz melléküldetéseket.mikor azokat csinálod magasabb szintű ellenfelekkel találkozol,nehezebb...ezért hívják pt 2.5-nek...nem lehet választani,csak játszani

ui.:HS2142 linkelt is ide leírást.nem is olyan régen,szal ha visszanézel kicsit,valahol meg is fogod találni!
-
kovsol
titán
válasz
DeFranco
#2739
üzenetére
igazából akárki lehet modder, nem igazán számít mit csinálsz a mentéseiddel, de a videóban rendes fegyvereket és shieldet használt szóval szerintem semmi értékcsökkenés nincs

nekem van olyan shieldem pl ami ilyen milliós nagyságú na ha olyannal mennék neki a bossoknak akkor az már más tészta![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
HS 2142
őstag
Ez a link jobb, ott a táblázat. 42-es backpack a max az első végigjátszásra, utána viszont már nem az összes claptrap fog adni upgradet, hanem a 10-ből csak 5 (ez random működik, ha nem kapsz, akkor ne mentsd el, lépj ki gyorsan és próbáld újra), így jön ki a második végigjátszásra az 57-es max méret és erre jön rá még 3 fejlesztés a DLCkből (2 a zombisban, 1 a Knoxxban), tehát legálisan 66 a max táska méret.
Azt a nagy molylepkét én is a catch a ride-nál lévő fedezékből lőttem ki.

-
Hejj, Mothrakk... az a repülő denevérszerű cucc, igaz? Azon én is meglepődtem, de megoldottam úgy, hogy beálltam fedezékbe, amíg bombázott (épp a közelben van egy járgány spawn hely, hej!), és amikor épp a megfordulással volt elfoglalva, lőttem ezerrel távcsöves pityuval. Nem fél perc alatt döglött meg, de megdöglött.

-
crosscut
csendes tag
most játszom újra a játék lényegében másodszor (úgy másodszor hogy mikor megjelent akkor végigvittem az összes karival mindkét playthrought és utánnam mindegyikkel a DLCket)
Nem hinném hogy most megint végigviszem mindegyik karakterrel, de amivel most vagyok (soldier,roland) tuti.
Viszont az előző végigjátszásaim során sem tudtam a moxxit végigvinni (prove yourself)
mert azok a figurák +1 szint az enyémhez képest, mindegy mikor megyek az arenába. (szóval pt1be visszatérve 61szinten ők kb 61-62 szintüek ugyanúgy)
A crawmerax meg ugyebár 64es szintű.
Első élmény a meraxal: felmentem, nem is láttam, csak azt vettem észre hogy röpülök ki a pályáról
Egy kérdés: Nem tudjátok lesz GOTY kiadás a játékból amiben az összes DLC + alap bennevan? Azt megvenném megint (a szimpla játékot már megvettem), de csak a DLCket digitális formában nem akarom.
-
DeFranco
nagyúr
Állatok ellen shotgun. Repülő állatok ellen főképp. Nekem van egy 7x67-es 3x tűz elemental-os shotgunom (kb lvl. 15 óta, tehát már kicsit elavult) de azzal nem jelentenek/jelentett problémát. Szerintem a pajzsom sem szedte le teljesen. A bossokon kívül 1 shot 1 kill, a badass-ok 1 tár 1 kill.
-
Karma
félisten
válasz
DeFranco
#2728
üzenetére
En meg boven nem tartok itt, de a 23-as szintre kiirt, 25-oskent normal nehezsegunek josolt Mothrakk megolesetol mi is rendesen izzadtunk (lakotarsammal ketten zuzunk, en berserker, o hunter). Lezuztuk, szitava lottuk, de azert elgondolkodtato, hogy lett-e volna valami egyszerubb ut, mint 20 percnyi folyamatos geppuskatuz -nomeg egymas feltamasztasa, mert a bombai eleg jol pusztitottak... Valaki?
BTW, nekem eddig messze ez a class jon be a legjobban

Tiszta adrenalin. -
crosscut
csendes tag
Sziasztok!
már egy ideje játszom a játékkal viszont crawmeraxot nem tudom megölni egyedül....balfék vagyok vagy egyedül tényleg nem lehet megölni (trükközések kizárva)?
Még régebben elkezdtem a mad moxxi underdome riot DLCt is viszont az is piszok nehéz volt egyedül. Meg lehet csinálni? vagy csak többemberes?
(ugyebár több embernél van revive, singlében csak second wind)
Azért nem játszok többjátékost mert....nincs netem
Köszönöm a válaszaitokat!.
-
danih
veterán
válasz
DeFranco
#2718
üzenetére
Aha, igen, köszi hogy utánanéztél, látom nem töltöttél le az ati oldaláról friss drivert, hanem hagytad a Win7 által telepítettet...
Ma nekifutok mégegyszer: tiszta Win7, régi Catalyst, VS2008SP1, friss Borderland letöltés.
Ha akkor sem megy, akkor imádkozni fogok egy patchért - de addig is kukázok bele egy 8600GT-t egy teszt erejéig.
(Win7 alatt ugyanaz a problémám mint ennek a srácnak - bár tudnám mit jelent pontosan az "application timestamp") -
Zolás
addikt
válasz
kapcsolat88
#2719
üzenetére
Köszi

Most mivel elcseréltem az egerem egy hatlamsa moncsira inkább egérre lenne szükségem
Meg a játékban használatos account nevedre hogy felvehesselek. 
-
Zolás
addikt
válasz
kapcsolat88
#2715
üzenetére
Ehh ilyesmi Scavenger class modom volt mig el nem veszett a mentésem. Máig nem találtam méltó utódjára

-
DeFranco
nagyúr
válasz
kapcsolat88
#2715
üzenetére
Milyen mod-ról van szó?Megvan. Class mod egyenesen a hűtőből.
-
válasz
kapcsolat88
#2712
üzenetére
Azt hiszem +2 extra item-et ad, és +1-et a jobb cuccok esélyének. ÉS azóta tényleg nem nagyon vásárolok automatából, mert jönnek a jobbnál-jobb cuccok.

-
kapcsolat88
tag
-
danih
veterán
válasz
Devil Smile
#2707
üzenetére
Aha, ennél a játéknál lényegesen több ati-s szopik... De engem nem zavar, úgy sem fogok olyan cégtől terméket venni PC-hez amely szerint a PC halott

-
válasz
Devil Smile
#2705
üzenetére
Én kb. 20 óránál tartok és egyszer sem fagyott le ATI kártyával.

-
Devil Smile
őstag
Nah ilyenkor orulok h nvidias vok meg ha regi a karim akkor is (88GTS g92)
3alkalom alatt 13ora jatek legalabb es 1x se fagyott.. kopp..kopp..kopp..
-
válasz
kapcsolat88
#2702
üzenetére
Automatákból vásárolni? Én rendszeresen oltári jó cuccokat látok bennük.
-
kapcsolat88
tag
Azt tudja valaki,hogy a végtelen pajzsot hogyan lehet kicselezni?Vadásszal rendben,mert ott van a klafa skill,amivel átlősz rajta...olyan mintha nem is lenne (néha).Ám ha valaki tud valami okosságot a többi karakterrel,az ossza meg velem a tudását
Kezd elegem lenni a végtelen pajzzsal dualozókkal 
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Apple iPad Air 5 10.9 256GB WiFi tablet extrákkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R7 3700X 32GB DDR4 512GB SSD AORUS RTX 3070Ti 8GB LIAN LI 216 RX ASUS 750W
- HP Zbook Fury 17 G8 - üzletből, garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue- 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3948
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Viszont csapatmunkában meg ott a helye az ammo regenes class moddal. Igy a többiek használhatnak más modot és nem fogy ki a lőszer








nem leányálom
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

, pedig csak harman voltunk bennt.



