- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
Aktív témák
-
andorpapa
őstag
Egyébként mi a rák és embólia? Ma ilyen id-Carmack-Doom III napot tartunk? :)
-
erge
csendes tag
Pl egy inno gf3 ti200-at 30-ért (tévésen):)
-
andorpapa
őstag
Hát nem tudom, de ha a Doom III valóban olyan nagyot fog szólni, és ez lesz mostantól a Quake 3-at felváltó alapvető motor, akkor érdemes olyan kártyára melegíteni, ami tökéletesen megfelel a Doom III-nak.
-
Thom!
veterán
Counter-Strike:Condition Zero GF-ra fogják optimalizálni sajnos mert erről megállapodás született. Namind1. De..
Nos, az ATI úgy néz ki, hogy képes volt visszavágni, hiszen egy másik nagy névvel szövetkezett. A Doom3 az FPS-ek szülőatyjának a folytatása, amelyről már eddig is elég sok kép, infó és videó látott napvilágot, most azonban nyilvánosságra hozták, hogy az E3-on az ATI kártyák segítségét veszik igénybe és a további fejlesztéseknél sem kizárt, hogy rájuk ''dolgoznak'' majd. Kártyaháború rulez. :) -
rup1u5
nagyúr
ugyanmáá..
-
Thom!
veterán
Csak a lényeget emeltem ki.
Gamespy: A videokártyák világa napi szinten változik. Miként vélekedsz a jelenleg piacon lévő kártyákkal kapcsolatban és milyen trendet vélsz fölfedezni?
Carmack: Vannak érdekes dolgok az eljövendő kártyák kapcsán, azonban a titoktartási szerződések megkötik a kezemet.
Összességében a GeForce 4 Ti a legjobb kártya a Doomhoz. Nagy sebességű és kiváló a driverkészlete.
A ficsörkészlet alapján a Radeon 8500-nak kéne gyorsabb kártyának lennie a Doom-hoz, mivel hét textura elérésre képes egyszerre, míg a részletesség függvényébén a GF4-nél két vagy 3 lépésben érem el ugyanazt. A gyakorlatban azonban a GF4 gyorsabban fut a profin megalkotott implementáció miatt. A programozók szemszögéből a 8500 sokkal gazdagabb fragment path-tal, megnövelt pontossággal és több, általános jellemzővel rendelkezik, mint a GF4, azonban a driverek minősége mérföldekre van az Nvidia-tól. Ezért egy kicsit ódzkodom attól, hogy az elsődleges fejlesztési platformom legyen.
A GF4-MX nagyon gyors a jelenlegi játékokhoz, viszont kevésbé előnyős - textura egységek és a vertex shaderek hiánya miatt - a Doom esetében.
Egy lassú processzoron, minden extrával fölvértezve a GF3 gyorsabb, mint a GF4-MX, mivel kevesebb teher nehezedik a proci vállára. Egy erősebb CPU-val megáldott rendszerben azonban a GF4 gyorsabb lehet.
A leglassabb versenyzők a 64 bites és SDR memóriával szerelt GF és Radeon kártyák, melyek nem lesznek elég gyorsak a játékhoz. Na jó 320x240-ben talán.
Aktív témák
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Fujifilm X
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- További aktív témák...
- ASUS Rog Ally Z1 Extreme, 2027.01.12-ig gyári garanciás, hálózati töltőjével, szilikon tokkal eladó!
- HP 250 G7,15.6",i5-1035G1,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Lenovo ThinkPad T480s,FHD,14",i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH,jó akku
- Lenovo ThinkPad T480s,FHD,14,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH
- Ugreen Revodok Max Thunderbolt 4, dokkoló, port többszöröző állomás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- MEDION ERAZER Cooling Kit V2 Vízhűtés - MD 62737 Beast 16 X1, 18 X1 gamer laptopokhoz
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4398, 100% Akksi
- 27% - iiyama G-MASTER G2470HSU-B6 IPS Monitor! 1920x1080 / 180Hz / 1ms / FreeSync
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
