-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-02-17 19:36 Téma összefoglaló
Rövid Clash Of Clans leírás magyarul Cray Tyler tollából
Új hozzászólás Aktív témák
-
iwu
addikt
soxor ki fognak fosztani, nó para

Az akadémia a testvérklánunk
mi csináltuk a "kicsiknek", hogy tudjanak fejlődni, és ha jól tolják, jöhetnek át hozzánk a Harcos Magyarokhoz
Mi meg átjárunk néha tölteni a 6os egységeket, hogy ez gyorsabban menjen. Kis levelnél a 10 6os archer megfog szonte bmit
(ez volt az első magyar klán!
-
Domi84
csendes tag
megnéztelek, szép kis falvad van

felvettek a Harcos Akadémiába, 805 kupám van level15-őn, most épül a th4.es
raktárak tele, remélem éjjel nem fosztanak ki

-
FZsolt15
aktív tag
-
Domi84
csendes tag
-
FZsolt15
aktív tag
-
Domi84
csendes tag
-
iwu
addikt
-
Domi84
csendes tag
-
iwu
addikt
-
iwu
addikt
TH3 van jelenleg
Laboraty-t kell még építenem most arra gyűjtök...
még 32 órám van a védelemből...ez védelem jó TH3-nál? mortál épül most, falat szeretném még fejleszteni, + a védelmet.
[link]ez elég lesz egy eseteges támadás ellen?
fosztogatásnál mi a jó taktika, mivel érdemes menni az elején.
a fal törőt érdemes fejleszteni? vagy az óriások megoldják?azt vettem észre hogy single playert nem nagyon érdemes az elején menni, mert többe kerül bevenni mint amennyit hoz..
letelik a védelem megyek egyből fosztogatni
a védelem jól néz ki, de mindig lesz olyan, hgogy átjönnek.
én máig stock sereggel játszom: bomber pár darab, a többi ijjasz meg barbár
-
Domi84
csendes tag
TH3 van jelenleg
Laboraty-t kell még építenem most arra gyűjtök...
még 32 órám van a védelemből...ez védelem jó TH3-nál? mortál épül most, falat szeretném még fejleszteni, + a védelmet.
[link]ez elég lesz egy eseteges támadás ellen?
fosztogatásnál mi a jó taktika, mivel érdemes menni az elején.
a fal törőt érdemes fejleszteni? vagy az óriások megoldják?azt vettem észre hogy single playert nem nagyon érdemes az elején menni, mert többe kerül bevenni mint amennyit hoz..
letelik a védelem megyek egyből fosztogatni
-
iwu
addikt
-
FZsolt15
aktív tag
-
iwu
addikt
igen de az első 3 nap ugxe védettség van azt nem szívesen oldom fel rablás miatt..
így kicsit fejlesztettem a bányákat.gems-el spórolok nem is költöttem eddig semmit.
ha összegyűlne 500 belőle érdemes +1munkást venni?
illetve az a kérdés hogy ahhoz hogy "életben" maradjak majd vennem gemet?
úgy gondolom a raktár nagyságát érdemes növelni az elején... vagy nem?

igen, melós kell, arra érdemes félre rakni a gemet.
Raktár növelés is kell mindenképp.
Van olyan ismerősöm, aki fem vásárlás nálkül van level 100 felett
-
Domi84
csendes tag
igen de az első 3 nap ugxe védettség van azt nem szívesen oldom fel rablás miatt..
így kicsit fejlesztettem a bányákat.gems-el spórolok nem is költöttem eddig semmit.
ha összegyűlne 500 belőle érdemes +1munkást venni?
illetve az a kérdés hogy ahhoz hogy "életben" maradjak majd vennem gemet?
úgy gondolom a raktár nagyságát érdemes növelni az elején... vagy nem?

-
iwu
addikt
-
Domi84
csendes tag
Sziasztok ,
ma kezdtem a játékot..
tetszik úgy hogy valszeg sokat fogok vele játszani
egy klánba én is szívesen csatlakoznék...
meg egy pár jó tánács is jól jönne
-
iwu
addikt
-
Ndruu
MODERÁTOR
-
iwu
addikt
-
kohutakos
csendes tag
Sajna nem ez a baj. Eddig tokeletesen ment csak a frissites ota nem megy de el sem indul. Azt irja h inditas utan kozvetlen h a program leallt.
-
FZsolt15
aktív tag
-
kohutakos
csendes tag
Sziasztok.
Most frissitettem a szoftverem 4.2.2re (4.1.2rol)
Azota nem indul a jatek. Van valami tippetek? -
zenwalk
senior tag
Sziasztok
Tudtok ajánlani egy klánt? lvl 13-as vagyok bronz 1-be. -
FZsolt15
aktív tag
Nem kell meghívó. Ha mondjuk van egy klán ahol 800 kupa a limit rámész ott Join és majd a klán vezetői felvesznek vagy elutasítanak.
-
vvillie
tag
Hogy tudnek csatlakozni magyar klanhoz? Mindegyikbe csak meghivoval lehet. Hogy kaphatok meghivot?
lvl26 vagyok, 916 kupaval jelenleg, willie neven. -
Balázs1621
senior tag
-
Ndruu
MODERÁTOR
Ha rányomsz, akkor megkapod az érte járó Gem-eket.
-
Balázs1621
senior tag
Nekem ma frissült androidon a játék.
Achievements-nél a claim reward mit jelent?
-
iwu
addikt
ha kirúgnak, akkor 24óra chat bant kapsz, ezt pont most vezették be...
-
szkagyi2
csendes tag
Sziasztok!
Miért van az, hogy nem tudok írni a klán-chat-be?
Próbáltam, de 1-2 sec után eltűnik az ablak. Android 4.2, THL W11 phone.Ja, és emiatt kirúgtak az egyetlen magyar klánból, amit találtam, ezúton is köszönöm

Üdv,
Szkagyi
-
FZsolt15
aktív tag
-
-myself-
tag
-
iwu
addikt
xbow lev 3 12 nap

wizzatower lev 6 10 nap, tesla már lev 5-től 10 nap...
viszont van idő összeszedni rá a zsét...Én kitettem a towncentert, hogy ha már támadnak, legalább pajzsom legyen. a kupa nem érdekel...
-
Ndruu
MODERÁTOR
Én is elkezdtem egy pár hónapja, de néhány dolgot nem szeretek benne. Épületek fejlesztési ideje (6 napba telik 6-os szintről 7-esre fejleszteni a városházát, szintén több nap egy ágyú vagy nyilas torony fejlesztése), egymás után többször is lerohanhatnak.
-
xenom0rph
őstag
20 as szintű vagyok, 460 kupával ... Valaki tud mondani klánt ahova bevesznek?
-
iwu
addikt
-
FZsolt15
aktív tag
-
ZSAPI
csendes tag
Mondjon valaki egy magyar klánt ahova szívesen bevesznek

-
FZsolt15
aktív tag
-
-myself-
tag
-
iwu
addikt
-
-myself-
tag
Sziasztok, nemsokara csatlakozhatok egy klanhoz. Van nevetek, ahova szivesen befogadtok egy lelkes jatekost?
-
iwu
addikt
Androidra október 3.-an jelent meg a játék, nagyon sok játékos már 100-as szintű, az hogy lehet 20 nap alatt?

Már nincs netem a telefonon, ilyenkor mit lehet csinálni?
(#55) frag90: van ahova csak kupa szerint csatlakozhatsz, olyat keress ahol ezt irja: anyone can join(bárki csatlakozhat)
át lehet vinni az ios-ról a karaktered!
-
FZsolt15
aktív tag
Androidra október 3.-an jelent meg a játék, nagyon sok játékos már 100-as szintű, az hogy lehet 20 nap alatt?

Már nincs netem a telefonon, ilyenkor mit lehet csinálni?
(#55) frag90: van ahova csak kupa szerint csatlakozhatsz, olyat keress ahol ezt irja: anyone can join(bárki csatlakozhat)
-
frag90
csendes tag
Kész a klánkastély de nem tudok sehova se castlakozni mert mindig kirja h nincs elég szintü egység vagy vmi iylesmi
-
frag90
csendes tag
msot gyüjtögetek a klánkastélyre
klánhoz gondolom majd csak miután felépitettem tudok csatlakozni 
-
iwu
addikt
hali,
üdw, a függők közt
javaslom a klánkastély mielőbbi felhúzását, mert ha azt telerakják, kis szinten bevéd mindenkitől

Harcos Akadémia - gyakorló klán, de mindig van ott 1-2 nagyobb szintű közülünk, hogy nagy katonákat adjon
-
frag90
csendes tag
Helló én ma kezdtem a játékot egyelőre még ismerkedem vele de idővel amdj szeretnék csatlakozni hozzátók ha egyklánba nyomjátok

üdv. Ádám -
iwu
addikt
-
FZsolt15
aktív tag
-
iwu
addikt
-
FZsolt15
aktív tag
-
FZsolt15
aktív tag
-
iwu
addikt
En is par napja raktam fel a nexus 7-re. Klanokhoz csak akkor lehet belepni ha felepited a varat? Illetve zold gyementot hogy lehet szerezni, azon kivul hogy megveszem?
igen. kell a clan castle.
gemet pedig a vásárláson kívül achievmentekkel tudsz szerezni. ioson egy lányfej bal felül, ott látod miért mennyit ad. -
Balázs1621
senior tag
En is par napja raktam fel a nexus 7-re. Klanokhoz csak akkor lehet belepni ha felepited a varat? Illetve zold gyementot hogy lehet szerezni, azon kivul hogy megveszem?
-
FZsolt15
aktív tag
Hali, én is ezzel játszok mivel kijött droidra is

sdforlife: fejleszteni kell és akkor jobban gyűl, a tárolt is mert hamar betelik.
-
#51177472
törölt tag
Az arany meg a lila cucc begyűjtő fél vagy egy percenként ad nekem újat, fejleszteni kell és akkor lesz több, vagy mi? Kicsit bonyolult még az elején a játék, de jónak tűnik.

-
iwu
addikt
Itt csak Level51, Th7, de csak most fejlesztem fel a elixírt 10-re... asszem, ezzel le vagyok maradva...

Ugyanabban a klánban vagy?aham

össze kell lopni...


nekem 8asok... -
alkonyfeny
csendes tag
-
iwu
addikt
Na, ki hol tart?

leve93, th9...
sosem érjük utol magunkat a fejlesztések miatt
-
alkonyfeny
csendes tag
Na, ki hol tart?

-
RohamDroid
aktív tag
ID : Baskitoth Clan : Magyar Partizán.
Imádom ezt a gamet nagyon szórakoztató
-
iwu
addikt
th8 -nál szinte mindenki "alul" kupol.
1500cup környékén rabolgat, nem megy feljebb...
kitermelni lehetetlen az upgradek árát, és ott könnynen rabolhatókat ad. -
#49553920
törölt tag
Ti mire mentek? Kupára vagy anyagra? Személy szerint, sokak örömére a rablásból összeszedett aranyból falat erősítek, az elixírből meg fejlesztek. 5 giant, 5 bomber és 70 goblin a megszokott alakulat. Ha mindenhol felállítottam a 5ös falakat, akkor mehetünk a 1250 kupára és begyűjtenia 450 gem-et.

En azt mondom, hogy tower hall 6 elott legyen meg az a 450 gem. Mindkettore kell menni, mikor mar keves a trofead es latod, hogy csak 30-40k-s falvakat dob ki, akkor nem art trofeakat szerezni.
-
alkonyfeny
csendes tag
Ti mire mentek? Kupára vagy anyagra? Személy szerint, sokak örömére a rablásból összeszedett aranyból falat erősítek, az elixírből meg fejlesztek. 5 giant, 5 bomber és 70 goblin a megszokott alakulat. Ha mindenhol felállítottam a 5ös falakat, akkor mehetünk a 1250 kupára és begyűjtenia 450 gem-et.

-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
Na, jól sejtettem, hogy van egy ilyen topic is!

csak pang mint állat

-
alkonyfeny
csendes tag
Na, jól sejtettem, hogy van egy ilyen topic is!

-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
Meg ott van az achievement, azert is gemeket kapsz. (peldaul en most lattam, hogy 1250 trophy-ert kapsz 450 gemet, amihez meg kell 50 es megvan a 3. builder's hunt.
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
FreeAppParty, Free My Apps, FeaturePoints. Letoltod az appokat kapsz ertuk pontokat, ha minden nap van letoltheto app, akkor 1-1,5 honap alatt tudsz szerezni egy 15 dollaros itunes gift card-ot amit bevalthatsz gemekre.
-
cryman12
csendes tag
Sziasztok! Mi is toljuk haverokkal már 4-en egy klánban
Az a nevünk, hogy Whiskeyivók
Bárki nyugodtan csatlakozhat. Viszont nekem valami Gem hack kéne
D Úgy elszórtam az elején, hogy most meg csak vegetálok... Nah mind1, jó szórakozást! -
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
hát jah, neki kicsit gyorsan jár a keze, és nem indokol.. sajnálom. igazából nekem sem mondta meg, hogy mi miatt...
de amúgy nem jobb, mert osztjuk a kicsiket, tényleg... -
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
azé néztem, jó sok új ember van nálatok

wizzardot mondjuk én csak kastélyból használtam, sosem gyártottam. -
iwu
addikt
-
#49553920
törölt tag
Gondolom, akkor te lennel iwanabady (a donate alapjan)
-
iwu
addikt
nah, végre vki



Én a magyar hungary! klánban tolom.
Hangulat zseniális szívjuk egymás vérét. Meghatározott donate nincs, csak kell, hogy legyen. Kicsiket tápoljuk ezerrel...(nekem már megvan a 25K-s donate acsi pl

)
ha gondolod, nézz be
üdw,iwu -
#49553920
törölt tag
-
iwu
addikt
Helló!
Infó.
Mivel nem találtam neki még topicot a keresővel, gondoltam nyitok egyet.
Tolja valaki a gamet?
Addiktív. Sajna csak iosra.
Age of szerű cucc!
Tipp, az elején ne lődd el a gemeket!
Kéne egy jó klán is, mert amikben voltam, ott nem tudják, mi a csapat game

Hajrá.
Ajánlott.
(az akksit zabálja
)üdw,iwu
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Saját klánt itt ne reklámozz!
● Account-kereskedelem tilos!
● Fair play.
- DJI RONIN RS3 Mini gimbal stabilizáló
- Sony ECM-W2BT prémium kategóriás Bluetooth mikrofon vlogoláshoz
- LENOVO ThinkPad 10 (2 az 1-ben) 10.1",FHD+,IPS,N4100 CPU,8GB RAM,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- Intel Core i9-14900KS 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (36M Cache, up to 6.20 GHz) Processzor!
- ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE Alaplap
- Dobozos Új Dell Xps 15 9530 i7 13620h 16gb ram 1tb ssd intel uhd graphics+ Intel Arc A370M
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i5-5GEN I 8GB I 180SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- S22 ultra bontás 3db Olvass!!!!
- Apple iPhone 13 256 GB Midnight 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 27% - ASUS VivoBook S15 OLED! Snapdragon X Elite / 16GB DDR5 / 1TB NVMe Notebook!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


O






D Úgy elszórtam az elején, hogy most meg csak vegetálok... Nah mind1, jó szórakozást!

)