Új hozzászólás Aktív témák
-
vhunor
őstag
Nem vágom ezt a Merrill csajt. Szinte bármit csinálok, jön a +10-15 rivalry. Kapott gyűrűt, rivalry. Beszélgetek vele erről-arról, rivalry. Nők...
-
vhunor
őstag
válasz
janos666
#665
üzenetére
Ugyanezt éreztem az Oblivion "befejezése" (azaz a főszál végeztével), 70 óra játékidő után (1 év alatt, a vége már nagyon szenvedős volt). A karakterek semmilyenek voltak, a tárgyak feléről nem tudtam, hogy mire való (aztán általában kiderült, hogy semmire, csak filler), a harc elég bugyuta, az UI rémálom (skyrimé ennél is inkább).
Én néhány napja vettem meg az Amazonról a DA 2-t, de az egyhez képest nagyon vegyesek az érzéseim (6 órát játszottam vele eddig).
A karakterlap, térkép, inventory olyan egyszerű lett mint a faék (vagy csak simán randa, igénytelen), az Originsben gyönyörű volt, igényes, a régi lapok, a vérnyomok stb... Amikor új küldit kapsz, az Originsben az is tök szép volt, itt az is randa.
Harc közben idegesítő a DMC-s mozgáskultúra, az Originsben volt súlya a fegyvereknek, a mozgásnak volt normális dinamikája.
Az ellenségek látható respawnja meg egyenesen gáz (főleg, amikor csak úgy beesik az égből 4 db íjász...).
Nem lehet módosítani a társak páncélját, ez no comment.
Az Origins sem volt egy sandbox játék, de itt nagyon nagy a csőjáték érzés, néha még az FF XIII-at is szabadabbnak érzem, pedig ugye...Pro: jó, hogy a főhös végre beszél, végre van személyisége, ez számomra nagy pozitívum. A ME-féle dialógusrendszer is jobb, mint a régi (bár egyelőre még nem látom a persuade, intimidate, ilyesmi opciókat, ha vannak egyáltalán).
A grafika javult, de nekem már az Origins is bőven szép volt, és az szerintem sokkal jobban összeállt hangulatilag, mint a 2, és a helyszínek is sokkal változatosabbak voltak.Mediumon könnyebbnek is tűnik jóval, az Originsben emlékszem jópár kemény pillanatra, itt meg megyek mint kés a vajban (rogue), sokkal ritkábban is mentek.
Az Origins első végigjátszásra kb. 45-50 órára kötött le, ez jó, ha a harmadát hozni fogja ahogy olvastam a hozzászólásokat.
-
vhunor
őstag
-
vhunor
őstag
Hatalmasat csalódtam a demó alapján
. A Witcher 2 fel fogja törölni vele a padlót.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 17 Ultra Starlit Green 512GB használt karcmentes garancia 2029.03.05.-ig + Photographer Kit
- Lenovo T14 Gen 1 Ryzen 5 pro 4650U, 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, garancia
- 213 - Lenovo Legion 5 (15ACH6H) - AMD Ryzen 5 5600H, RTX 3060 (ELKELT)
- AKCIÓ Dell Latitude 5420 - i5 1145G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 505+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Na mindegy, majd a köv. karakternél.
. A Witcher 2 fel fogja törölni vele a padlót.