-
Fototrend
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
rayoliviero
veterán
válasz
MasterMark #38199 üzenetére
Asus P8Z77-V. dVGA-m nincs, az alaplapi gpu-t használom.
Nézd meg a képet jobban, ha a felsőre van állítva, akkor megy csak képpel. Azzal nincs is gond. az alsóval van a gond, az a hangkártya. Amit lehet optikaira vagy HDMI-re beállítani.
Tehát az alsó az alaplapi hangkártya, ami nem megy sehogy, se képpel, se anélkül.
Szerintem arról lehet szó, hogy mivel nincs dVGA a gépemben, csak az alaplapi, HDMI csatlakozóból pedig csak egy van, azt pedig lehet használja az Intel gpu, ezért nem működik a Realtek audio.
De egyet enm értek, miért működött fél percig.
Az erősítőről lecsatlakoztattam a tv-t is utána, be ne zavarja esetleg. Beledugtam a HDMI-t BD-be, DVD-be, egyikkel sem jó.
Tehát a képen az alsó három a hangkártya, felső az Intel IGP hang. Minden működik, kivéve az alsót, aminek lehet az Intel IGP az oka, esetleg letiltja a HDMI-t a Realtek audio számára.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- BESZÁMÍTÁS! MSI B460M i5 10400F 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S4 Plus TT 500W
- NYÁRI BOMBA AKCIÓK! PSN, STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- Samsung Galaxy A40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion 5 15ITH6H Gamer notebook - i7 11800H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB W11
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I NBD Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest