Új hozzászólás Aktív témák
-
megjött a játék, elolvastam a kézikönyvet, de még így sem világos egy-két dolog:
- hogy van az megoldva, ha becsatlakozok egy karakteremmel egy szerverre, az már nem mehet át másik szerverre? ahol kezdek, ott is kell maradnom? (Diablo2-ben pl. úgy van, hogy egy adott karakterrel akárhányszor új játkot kezdhetsz, sőt minden megkezdett multipartin újragenerálja a világot)
- ha egy adott világban más már megoldott egy küldetést, azt még én is el tudom végezni? ez hogy van megoldva?
- azt olvastam, hogy a játék elején kell egy szobát választanom lakóhelyül, ez hogy működik? ha valaki már letelepedett valahol, gondolom ugyanoda már nem költözhetek!? lesznek szomszédjaim, stb.. ?
- a harc az úgy működik, ha kijelölöm bal gombbal az ellenfelet támadásra, automatikusan addig üti a karim, amíg az fel nem dobja a talpát? vagy minden egyes ütésre/képességre kell kattintanom? (a Diablo2-ben
pl. nyomkodni kell a bal+jobb gombokat veszettül. lehet hogy én vagyok hibbant, de nekem az a harcrendzser jön be a legjobban
)
(a fórum egyelőre nem túl látogatott, úgyhogy gondoltam tőled kérdezek, nagyon segítőkésznek tűnsz
)
szerk: azért azt hozzáteszem, hogy természetesen a Diablo2-éhez képest jóval összetettebb, változatosabb játékmenetre számítok (olvastam, hogy kétféle tapasztalati szint van, itt van mesterség is, stb.), de a Diablo2-nek a viszonylagos egyszerűsége ellenére van egy olyan hangulata, amit eleddig kevés (vagy egy) programnak (sem) sikerült überelni. szóval csak azért azt emlegetem, mint hasonlítási alap.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- War Thunder - MMO Combat Game
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Tesla topik
- Beolvad a Palitba a Galax a VGA-piac nehézségei miatt
- Milyen TV-t vegyek?
- A Spiders-t is elérte a végzet, megszűnik a csapat
- Állítólag összeolvadt a OnePlus és a Realme
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer félgép - GIGABYTE B450 AORUS + Ryzen 5 5600X + Kingston 2x8GB DDR4 3000MHz + ID-COOLING SE-214
- Samsung U28E590D - 28", 3840 x 2160, 1ms, TN, AMD FreeSync - Eladó!
- MSI RTX 3080 10GB GDDR6X SUPRIM X Eladó!
- GAINWARD RTX 3060 Ti 8GB GDDR6 GHOST OC Eladó!
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD
- AKCIÓS ! MacBook Pro 16" M1 Pro 16GB RAM 512GB SSD! 1 év garancia!
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B250F GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
pl. nyomkodni kell a bal+jobb gombokat veszettül. lehet hogy én vagyok hibbant, de nekem az a harcrendzser jön be a legjobban
)
)