Új hozzászólás Aktív témák
-
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4784
üzenetére
A sebesség értéket hol tudom megváltoztatni?
-
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4784
üzenetére
Köszi, kipróbálom.
-
Pirkadat
csendes tag
válasz
Pirkadat
#4766
üzenetére
Sziasztok.
Valóságban mekkora a legnagyobb repce, búza, árpa szállító pótkocsi? Találtam egy mod-ot, 150.000 l-es pótkocsiról, de ezt egyik vontatóm se tudja húzni, mert a silóknál mindig elakad, szóval használhatatlan, pedig tetszik nekem.
Léteznek olyan vontatók, amik ekkorát is tudnak húzni, vagy butítsam le az xml fileban? Vagy a vontatókat erősítsem?
-
Pirkadat
csendes tag
Szia.
Eredeti, gyári alap mapon van ez a gond. Ok, csak rájövünk mi a gond, remélem.Más:
Bálázási tanácsot kérek tőletek. Kocka bálákat csinálok, nem a létrehozásával, hordásával, hanem egyszerűen a tartásával van gondom.
Deutz Agrofarm homlokrakodóm van és az sajna nem ér fel a 9 bálaoszlop tetejéig és sajnos, ha a fele bálát akarom leemelni, akkor borul az egész. Utoljára emiatt még pluszban 2 bála oszlopom borult fel. De volt arra is példa, hogy magától dőlt össze 2 bálaoszlop.
Ti hogyan csináljátok, tartjátok rendezitek a bálákat? -
Pirkadat
csendes tag
Sziasztok.
Egy barátommal 2n játszunk a farmmal, mind a 2en eredeti szoftverrel, de neki 2 gondja is van:
1: Tegnap óta mindig eltűnik a mentése és ma már a biztonsági mentésből sem tudta vissza állítani a játékát.
2: Neki izzítani, indítani és leállítania kell a gépeit, mert ha nem, akkor pl. kifogy az üzemanyaga. Nekem nincsen ilyen.
Mi lehet a gond nála? -
Pirkadat
csendes tag
Szia Vacs.
A szalma felhasználásra már rájöttem, de köszi a videót.
Nekem engedte a sima füvet, most arra várok, hogy kész legyen és be tudjam rakni az erőműbe, kíváncsi vagyok mennyit kapok érte. Utána kipróbálom a szecskázott füvet is, kíváncsi vagyok, hogy mi a különbség.
Az "i" billentyűt, a PDA-t ismerem. de abban csak összesített összegeket találtam. Azt, hogy a tejért mennyit kaptam, külön nem találtam meg. -
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4702
üzenetére

Ezer hála.
Kilökni ne sikerült, de a visszaállítása működött.
Köszi. -
Pirkadat
csendes tag
válasz
GrooveHero
#4658
üzenetére
Köszi, már szedem is le.

-
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4571
üzenetére

Köszi. -
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4546
üzenetére
Sziasztok.
Valamit elsőnek nagyon elnéztem, mert munkással tényleg nem fogy a műtrágya.

-
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4544
üzenetére
Köszi.
Viszont nekem nem vált be valamiért a vetőgép elé tett műtrágyázó. hiába vettem fel embert, az nem kapcsolta be a műtrágyázót. Amikor pedig én kapcsoltam be, kb 2-3 szor annyi műtrágya fogy.
Melyik műtrágyázok használod te? -
Pirkadat
csendes tag
válasz
zsolesz0803
#4539
üzenetére
Szia. Kipróbálom a műtrágyázást, ahogy irtátok. Ha az ajánlott vetőgépet használom, akkor nem is kell előtte előkészítenem a talajt?
-
-
Pirkadat
csendes tag
válasz
GrooveHero
#4511
üzenetére
Köszi.
Majd veszek egyet, amikor már kevés lesz a jelenlegi egy db arató. Addig gyűjtöm az infokat a gépekről. -
Pirkadat
csendes tag
válasz
GrooveHero
#4509
üzenetére
Hali.
Én sem szeretek csalással játszani. Akkor ezek szerint az első általam "vett" aratóval sikerült egy felturbózott aratót venni. Igaz gyorsan el is adtam, mert gond volt vele.
Most legalább tisztában vagyok az átlagos adatokkal.
Köszi. -
Pirkadat
csendes tag
Sziasztok.
Én egy Case IH Axial-Flow 9230-cal aratok. De, sajnos ahogy én tapasztaltam ezzel lehet füvet is aratni, már többször is belefutottam ebbe.De ilyenkor megáll nekem az élet, mert nem tudom kiüríteni az aratómat és nem tudok a ténylegesen aratnivalót learatni.
Elsőnek még volt annyi tartalékom, hogy eladtam az aratót és vettem egy másikat, de megint belefutottam ebbe. Jelenleg minden aratás előtt mentek egyet, hogy vissza tudjam tölteni és újra próbálkozni.
Hogyan tudom a füvet kitenni az aratógépből?
Normál utánfutó nem jó. Vettem egy fűszállító utánfutót, de abba sem engedte. A szemétkonténerbe a farmon, nem engedte. Elmentem az aratóval a golfpályára a fűkupacokhoz, de ott sem tudtam kiüríteni.
Van valami normális megoldás az ilyen esetre?Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák

- 27% - Corsair Hydro X XD7 RGB black (CX-9040005-WW)Pumpa/Tartály kombó
- MacSzerez.com - iPad Pro 12.9" / M2 / Asztro / Wifi + Cellular / 256GB / Garancia
- Apple Watch Ultra3 2028.09.19.-ig garanciás
- Asus TUF Dash F15 FX516PE 15.6" FHD IPS i7-11370H RTX 3050Ti 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Dell Latitude 5580,15.6",FHD,i5-6300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4383, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone XR 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone XR 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Logitech G920 Driving Force Racing kormány garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S24 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest





