Új hozzászólás Aktív témák
-
MarioAna
senior tag
Néztem egy srác youtube streamjeit a napokban, liveban tolta a FUT22 betát. Volt fent 3 5+órás videója is múlt héten, de azóta már nem találom a csatornáját sem, gondolom megkapta a banját - főleg, hogy azzal hencegett, hogy 19-20 bétát is tolta fel liveban. Xsytre vagy Xstyre, valami ilyesmi volt a gyerek neve.
A hosszú passzoknak szebb az íve és távoli lövések látványosabbak, illetve a szerelések nem pattannak vissza olyan gyakran a támadóra, de ezt leszámítva a gameplay 1-1-ben a FIFA 21-é. Nagyon picit más a fizika és talán lassabbnak tűnik maga a mozgás, de ne feledjük itt főleg sima gold lapokkal van a videó, alapból ugye sokkal kevésbé vannak még felturbózva.
Ugyanaz a korcsolya-szerű mozgás, ahol a labda szó szerint ragad a lábhoz, zéró momentum figyelembe vétellel - értsd teljes sebességből bármikor bármilyen irányba váltás azonnal. A pass lockokkal már most probléma volt, sokszor ment rossz embernek, ez a semi-assisted beadás meg nem jelent semmit, az izomból belőtt labda kapáslövés volt a gólok nagy része amit láttam (driven cross vagy melyik). Az új labdafizika a sima passzoknál nem tűnik fel, borzasztó gyors ping-pong volt már most a rövidpasszos játék. Több új animáció van, ez a több-touch labdaátvételből fordulás OP-nak túnik, illetve a labdaátvételes skillek már a betában abused volt.
A Hypermotiont én direkt kerestem, de nem nagyon láttam a nem vonalban helyezkedő alakzatokat. A játékosok ugyan kérik a labdát, gyakorlatilag az autó területre futások kezdetékre bescripteltek egy kézemelés animációt.
A kapusok elég jól el lettek találva, de majd megpatchelik őket amikor a rajtnál lesz nagy sírás, hogy mindent is megfognak
. A grafikát hagyjuk, egyedül a replayeknél a közelítéseknél vesszük majd észre esetleges változást, ha szebb lenne mint az előző.
Skill moveok nélkül esélytelen lesz 1-1 párharcot megnyerni, a 80 spd alatti játékosok megint használhatatlanok lesznek, annyival gyorsabbak már most a támadók, hogy 4-5 gól meccsenként a minimum amit lőni/kapni fogsz online, mert lehetetlen védekezni. Mivel sebességtől nagyon fognak fosni emiatt ugyanaz a drop back depth 1 fesztivál lesz szerintem nagyrészt, mint ami 20-ban volt.
Legalábbis az a béta alapján, kb 3-4 órát biztosan néztem, nagyon bízok benne, hogy az eFootball mutat valami alternatívát.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Óra topik
- Hardcore café
- Horgász topik
- Lexus, Toyota topik
- Túl jól fogy az S26, túlóráznia kell a gyártósoroknak
- Hobby rádiós topik
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- További aktív témák...
- Revel Performa3 5.1 szett + Primare SPA23
- Sony Alpha a7R IV tükör nélküli digitális fényképezőgép váz (ILCE-7RM4A) Új modell
- Új Dobozos Dell Latitude 3450 Laptop 14" -40% i7-1355U 16GB/256GB SSD NVIDIA MX570A 2GB FHD
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- DDR5 Gamer PC - i5 14400f, RTX 3070 Ti, 1 TB SSD, Z 790-S Wifi
- BESZÁMÍTÁS! Asus B150M i5 7600K 16GB DDR4 240GB SSD RX 580 8GB Kolink Aviator DeepCool 400W
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, számla, 6 hó gar
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
- GAMER PC! Ryzen 3900X / RX 7600XT 16GB / B550 / 32GB DDR4 / 500GB NVMe! BeszámítOK
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. 