Új hozzászólás Aktív témák
-
orkester
őstag
válasz
Zsuzskaa
#537
üzenetére
Nincs mit!

Kíváncsi leszek mikortól lehet már vizsgázni. Gondolom március 10-ig esély nélkül, aztán biztos lesz legalább 1 hét mire a korán jött tavaszi fáradtságból feleszmélnek a tanárok és talán kiírnak egy 10 fős vizsgát bemelegítésnek márciusra. És máris elment 1 hónap a félévből.

Na jó, remélem nem jön be a pesszimista gondolatmenetem!

Még mindig keresem az alteregómat, hogy Programozás alapjaira(JAVA 1) bemenjen helyettem.
-
-
adalbert1
veterán
-
adalbert1
veterán
válasz
Zsuzskaa
#463
üzenetére
Hello!
Ma voltam az informatika és humán gazd. asp-ból, jól ment. Ott derült ki, hogy csak szóbeli vizsga lesz, de jól ment. 2-en mentünk be, és szinte beszélgetés volt a tanárral, ill. előadást tartott a saját gondolatairól, érdekes dolgokat mondott.
Viszont holnap a matek para lesz.
-
pjtr
aktív tag
válasz
Zsuzskaa
#451
üzenetére
Milyen csekken fizeted be? Amit most küldtek egy pár hete? Mert azon más a számlaszám, mint a régieken. Nehogy tényleg azért ne érke zzen be, mert rossz helyre ment.
(Nem akarom az ideget belédverni, nézd meg lécci az új csekket, és a régi csekket és hasonlitsd ösze a szla számot! Én más számra emlékszem, de ez nem biztos) -
adalbert1
veterán
válasz
Zsuzskaa
#451
üzenetére
Jé, én is szombaton voltam projektmenedzsmenten. Kijavította már a tanár akkor? Mert azt mondta hogy keddre fent lesz, de mivel én külön beszéltem meg vele hogy elmegyek (vizsgadíj tartozás miatt nem tudtam jelentkezni, és azt meg csak szombaton fizettem be), azt mondta hogy majd írjak neki egy e-mailt ha már bent lesz a rendszerben a tartozásom kiegyenlítése.
Holnap megyek az informatika gazdasági és humán aspektusaiból, hát most nézem hogy az új könyv ami van belőle majdnem 300 oldal.

-
pjtr
aktív tag
válasz
Zsuzskaa
#440
üzenetére
Szia!
Örülök neki.

A tanulmányi osztályon múltkor nagyon korrektek voltak. 2006-os jegyet kérdeztem meg hogy ilyenkor mi van (előzőleg riogattak 5000 ft-os késedelmi díjjal az elmaradt jegybeírások miatt tárgyanként.
, ) azt mondták ne törődjek semmivel, majd ők elintézik. Hát rég álltak már hozzám ilyen korrekten, hama-hama beirattam 17 jegyet
Szerintem holnapra felviszik az etr-ben a befizetést. Ha nem meg kell kérdezni tőlük, hogy minek néznek Téged? Csalónak? Te már múlt héten befizetted, mit tehecc arról hogy gizike a pénzforgalomról nem irta be Neked?A mest.int az nehéz dió lesz, sajnos hiányzik nekem is. Nem is tudom hoy fogjak hozzá.
Matek4-re megyek szerdán, drukkoljatok majd.
peti
-
adalbert1
veterán
válasz
Zsuzskaa
#443
üzenetére
Hát ennyi erővel lehet hogy azért is rinyálni fognak... Jó, mondjuk nem lenne nehéz hamisítani egy befizetést igazoló csekket, a szívás csak az lenne, hogy sose érkezne meg a számlájukra.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Elméletileg ennyi idő alatt már át kellett volna érnie és be is kellett volna kerülnie a rendszerbe. Etr-ben a dinamikus listák alatt látod már hogy átért a befizetés? -
Új hozzászólás Aktív témák
- Sweet.tv - internetes TV
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- Renault, Dacia topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- talmida: Változások 2. rész
- Tőzsde és gazdaság
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Hobby rádiós topik
- További aktív témák...
- Építőipari csomag (vakológépek, targoncák, építőipari eszközök és kellékek, egyéb, sok más)
- Csere-Beszámítás! Apple Macbook Pro 2013 vége! 512GB SSD, I7, 16GB DDR3, Intel Iris Pro! Olvass!
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4411, 100% Akksi
- Telefon felváráslás!! Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi 11 Lite
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




, ) azt mondták ne törődjek semmivel, majd ők elintézik. Hát rég álltak már hozzám ilyen korrekten, hama-hama beirattam 17 jegyet
