Aktív témák
-
Joco
aktív tag
Javaslom szólj egy moderátornak, hogy írja át a szöveget, hogy legalább az elgépelések, fogalmazási és nyelvtani hibák ne rondítsák így el az első hsz-t. Azokat is végiggondolhatnád elötte, hogy 2x256MB az hogyan lesz 1GB. Lehet, hogy rosszul érzem, de idéztél is, ott nem ártana idézőjel és a 7950-hez ugyan van köze a sima gx2-nek, csak valami átvezető szöveg nem ártana. Hamár. Szerintem.

-
Rover623
félisten
A PH!-s cikket taglaló topic itt található:[link]...

Ez a totyik felesleges...
-
Boglya
senior tag
Van már valakinek ilyen kártyája? Kíváncsi vagyok kinek milyen eredményeket ad gamékban meg 3dmarkokban
. -
klambi
addikt
Uj titán az fps-ek mezején!!
A két GPU gyártó óriás lassan négy éve folytat egymással véget nem érő harcot - főleg a leggyorsabb VGA-nak járó címért. A Radeon X1900XTX immáron hónapok óta biztosan őrzi vezető pozícióját, a GeForce 7900GTX-nek sem sikerült egyértelműen letaszítania a trónról. Az nVidia természetesen minden erejével azon volt, hogy ezen a helyzeten változtasson. Az idei CeBIT kiállításon ennek megfelelően előálltak a GeForce 7900GX2-vel és a QuadSLI technológiával. Mindkettőről beszámoltunk a kiállításról szóló cikksorozatunkban. A 7900GX2 valójában két G71-es mag két külön nyákon egymás alá építve. Hosszát tekintve túltesz mindenen, még az alaplapokról is lelóg, így kisebb házakba be sem férne. A QuadSLI-s alaplapok két ilyen szörnyeteg párna kötését segítették elő, a kiállításon látni lehetett ilyen rendszereket is, tipikusan Futuremark demonstráció futott rajtuk.
,,A videókártyák új enzjója!''
Ez egy olyan két GPU-s kártya, melynek magjai egyenként 500 MHz-en, 1 GB GDDR3-mas memóriái pedig 1200 MHz-en ketyegnek, így nagyjából két 7900GT-vel egyeznek meg, csak sávszélességük alacsonyabb. A két grafikus mag egy hídon kesresztül kommunikál egymással, így elméletileg nincsen szükség SLI-s alaplapra a hasznáatához.
A boltokban borsos árat kérnek mintegy 160 ezer forintal bíró bankkártyára van szükség.
Az eddig megszokottakkal ellentétben nem SLI-s megoldással van dolgunk végő soron, hiszen a gyártó úgy hírdeti a 7950GX2-őt, hogy az akár egy átlagos PCI-Express x16-os csatlakozóval rendelkező alaplapban is életre kelthető .ha valakit érdekel bővebben itt:[link]
Szóval ha valaki igazi játékélményre vágyik és nem gond a pénz akkor a piac új ászát nyugottan vehet nem fog csalódni benne,élőben nem semmi.!!
Aktív témák
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen egeret válasszak?
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Hálózati / IP kamera
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Autós topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Nintendo Switch OLED 64GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 ADATA 850W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z790 i9 14900KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB LIAN LI LANCOOL 216R ADATA 850W
- Beszámítás! Asus ROG Strix Scar Edition G533Z notebook-i7 12700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3060 6GB W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






