Új hozzászólás Aktív témák
-
Shiro
senior tag
A Bleach Brave Souls szintén egy Gatcha játék, és van benne kettő az egyben karakter. (Valamelyik képességgel tudsz váltania kettő között)
Plusz érdekesség, hogy lehet a Honkai Impact pár játék elemét onnan "másolta" Mihoyo, illetve ezek között van olyan is ami bekerült a Genshinbe is. (pl a Spiral Abyss)
Szóval nem nem kizáró ok. -
F34R
nagyúr
Azok a jatekok nem gatchak. miert volna kulonlegesseg? ez ket kulonallo szemely, semmilyen esetben nem kapod meg mindkettot. csak ha egy-egy banneren mindkettot kihuzod. de mivel nincs garantalt exclusive 5* 90-nel, igy kiszamolhatod mennyibe fog kerulni ha mindketto kell.
Olyasmire lehet gondolni hogy a passzivjuk, vagy a skilljuk/burstjuk akkor mukodik igazan jol ha mindketten a csapatban vannak es azzal segitik a dps-ed. szerintem ne eld bele magad mert nagy koppanas lesz.Azt ugye vagod hogy a ket evvel ezelotti trailerben szerepeltek, amikor meg Inazuma sem volt?
Teyvat Chapter Storyline Preview: Travail -
Mike
veterán
válasz
xeon forever
#16469
üzenetére
hagyjuk már a gyerekeket, te gyerek vagy? régen azt hallgattam te ezt nem csinálhatod mert gyerek vagy, most meg felnőttként korlátozzam magam a gyerekek miatt?
-
Shiro
senior tag
C0 Dehya Abyss 12-2-b
Build
Abbys 9-12
Csupán a mardékból szedtem össze neki az artifactokat, így a statjai talán nem a legjobbak, de azt külön poénnak éreztem, hogy Favounius mellé kell az ER Sands.Bár az is vicces, hogy C0-án ER-el jobban skálázódik a sebzése mint HP-val, szóval amit fog kapni artifacktot az szuszú kakit nem fog érni.
Trio Kenki ellen jó, meg jó lesz majd Duo Lawachurl/Ruin Gradder ellen, de arra, hogy a teljes Abbyss 12-őt végig vidd vele már nem igazán. -
Sordoran
Topikgazda
válasz
xeon forever
#16486
üzenetére
Az a másik gondolatom. E-vel csak válthatnánk közöttük, Q-nál pedig mindkettő előjön. Igen, lehetne az is hogy csak Q-ra jön elő a másik, na de akkor hogyan kalandozhatunk velük open world?
Van aki a fiúval szaladgálna, valaki a lánnyal. Remélhetőleg fél éven belül megtudjuk mi lesz. Én nagyobb esélyt látok két külön karakterre, akik nagyon egymásra fognak hagyatkozni. -
Sordoran
Topikgazda
A videóban bűvész páros, sőt 'master and puppet' jelzőkkel illetik. Ez alapján gondolható, hogy a srác irányítja a kis csajt. Persze ez még nem jelenti, hogy ez így is lesz, de okot adhatna rá miért csak együtt kezelhetőek.
Lehet az lesz a vége, hogy szimplán két külön álló karakterről lesz szó, de akkor miért együtt láthattuk őket? Ayaka és Ayato hiába tesó, utóbbi inkább egy filler karakter, archon quest alatt csak hallottunk róla, de nem láttuk. -
Sordoran
Topikgazda
Én is nagyon erős fenntartásokkal kezelném ezt. Jelenleg nagyobb esélyt látok rá, hogy inkább csak egy erős szinergiával rendelkező dupla karakter lesz (külön-külön gyengék, együtt erősek). Így mehetnének egymás mellett két banneren, és több pénzt húzhatnak ki zsebünkből.
Teljesen persze nem lehet elvetni azt se, hogy mégis egy karakternek számítanak majd, és esetleg E-vel lehet váltani köztük. El bírnám képzelni, hogy az egyik egy távolsági support, előkészíti terepet, majd E-vel váltunk másikra aki közelharci, és egy erős auto attack kombót tol ki magából. -
xeon forever
addikt
Én meg csináltam egy atipikus csapatot a B oldalra. Néha rohadt mazohista vagyok.
Kazuha-Bennet-Xingcsó-Traveler.
Az ázsiai fiú banda. XD
Mindenki sub DPS kiépítéssel, véletlenül sincs benne support kialakítás.
Kb mind a 4-en hasonló statokkal: 50/170/ 60% elemental bonusszal. Az a oldal kb mindegy:
https://youtu.be/XMZT3Nuop2s -
Wayne
aktív tag
A buildeket rosszul linkeltem: [link]
-
Cassi
őstag
válasz
xeon forever
#16473
üzenetére
Ezt külön fel kell venni a Tanit Campben. Milyen rendes ez a Mihoyo
-
-
emiki6
veterán
válasz
xeon forever
#16469
üzenetére
Oh, ez a quest... 😭 Talán a legszomorúbb quest eddig.
Az azért kiderült, emberileg mennyire egy alja népség az a törzs. 
urzu: Lehet, hogy Xeon még nem tart a
... 🤔mészárlásnál -
Urzu_7
aktív tag
válasz
xeon forever
#16469
üzenetére
Szegény lányt csak azért kellett megölni mert ránk támadt, átmosták az agyát, kvázi rákényszerítették a sorsát ami a halál, pontosabban az élsz vagy halsz de tekintettel hogy milyen mészárlást végeztünk Jeht-tel az eleinte baráti törzzsel ez szinte semmi, a készítők pedig nem riadnak vissza semmilyen rejtett utalástól ha azt a történet megkívánja. -
Sirandrish
legenda
válasz
xeon forever
#16466
üzenetére
Én nem...ennyivel több pénzem marad

-
xeon forever
addikt
válasz
vakablak93
#16461
üzenetére
-
xeon forever
addikt
válasz
Sirandrish
#16463
üzenetére
-
Sirandrish
legenda
válasz
xeon forever
#16456
üzenetére
VAgy 8 hónapja BP-m sincs

-
Mike
veterán
Azért Lynette-tel nekem lett igazam. Ket karakter lesz együtt. Tuti kell
-
vakablak93
őstag
Hát ez a Morgánával tuningolt Szájas már tényleg nem rossz, kb 3x annyikat ütöget mint a korábbi csapataimban....

Mona ettől még a 2. legbénábban kinéző lánykarakter dejha után a játékban, szóval mázli hogy sokat nem kell nézni.
Még Singcsőnek kéne egy értelmes emblem szett, mert ami rajta van kukába való kb
.Még a végén tán használni is fogom hu Taot
, gondoltam én. Aztán ráerszmélek mennyire egy szuicid hajlamú karakter a többi DPS-karakteremhez képest, pedig már tökre elfelejtettem
Asszem dionchii nélkül nem fogom tudni játtszani vele
Na mind1, legalább végre van egy neki való csapatom, épp jókor, alig másfél éve van meg a karakter
, majd kipróbálom az abyssban is, remélem jutok vele valamire. -
F34R
nagyúr
válasz
Sirandrish
#16455
üzenetére
15M. Mi Zhongli fiai
-
xeon forever
addikt
válasz
Sirandrish
#16455
üzenetére
Ó Hogy ....XD
Nekem a BP-nelkul koldulnom kéne a Deák téren.
-
emiki6
veterán
válasz
xeon forever
#16453
üzenetére
Mintha morából nem lenne állandó hiány...

-
Mike
veterán
válasz
xeon forever
#16449
üzenetére
Jesszus
-
Sordoran
Topikgazda
válasz
xeon forever
#16449
üzenetére
Ha lehetne, én adnék. Gyakran törölnöm kell, mert már eléri a 10.000 darabot, és nem tudom felvenni jutalmakat.
Lusta vagyok minden fegyvert felhúzni, csak azoknak a karaktereknek húzom fel akiket használok. Fő szabály szerint viszont itt is jellemzően a supportnak csak lvl80-ig. -
Shiro
senior tag
Dehyával kinek mit sikerült elérnie?
Részemről most most kaptaeh a burst a lvl9-et.
Most pár napig farmolok Monának, aztán majd kiderül meddig tudok eljutni. Aztán max lesz egy felszintezett Monám is.Következőre meg Kaeyára fogom költeni a nyersanyagokat.
Egyszerűen sikerült rájönnöm arra, hogy a Pale Flame helyett jó Blizzard Strayer is. Ja meg a kalkulátor szerint meglepően szép potenciál van benne.
-
emiki6
veterán
válasz
l.skywalker
#16443
üzenetére
Valaki behasználta, de nem írta be, szóval beírom, ne próbálkozzatok.

-
Wayne
aktív tag
válasz
l.skywalker
#16443
üzenetére
mult heten mondtam le a prime-t
Magyarorszagrol is megeri hasznalni? En csak az egynapos csomagkuldes miatt hasznaltam Deutschlandban. -
xeon forever
addikt
válasz
xeon forever
#16440
üzenetére
https://soundcloud.com/elon-zenekar/4-elvesztett-mesek?si=33720483ecfb42f292fba8b684424f74&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaig
Oszt még azt hittem faterék nem oltanak le a kövi banner előtt.
Megint kiégtem. Igy 39 Évesen. -
Shiro
senior tag
válasz
xeon forever
#16437
üzenetére
Én is szintezek mindent, de csak módjával. Amelyik karakter nem vesz részt effektíven transformative reakciókban, azok maradnak lvl80-asok. Illetve az olyan talentek amik nem adnak hozzá a karater erejéhez azokra szintén nem költök, vagy csak max lvl6-ig (pl Ei NA, Yoimiya Burst...stb)
S ezzel közel 30 ezer resint lehet spórolni, ami közel fél évnyi Ley Line farmolásnak felel meg. -
Wayne
aktív tag
válasz
xeon forever
#16437
üzenetére
En markoltam az artifact utvonalakat, de eddig max 3-4 szer mentem rajtuk vegig, pedig ha f2p vagy, akkor majd hogy nem kotelezo is lenne naponta csinalni, ha nem akarsz kifogyni beloluk. Kb fel ora dogunalom
-
xeon forever
addikt
Lehetne. Minden nap minden alapanyagot osszeszedsz. De mivel béna vagyok és nem csináltam farmolos router térképet magamnak így inkább mással is játszom.
Majd egyik nap kipróbálom mennyi idő mindent felszedni az egész térképén (materiálokat) kb mindenből 60 körül van ha tudod hol keresd.
Ez a sivatagi száraz szar gyűjtögetés kiégetett, de lassan megtanultam, hol vannak, viszont így is néha ránézek a hoyolabb toolsban a térképre.A többieknek: napi kb 4-6 órát játszom ezzel átlagban(+munka közben PS remote segítségével buzeralom a menüt:craftolok,artikat szintezek/baszok tönkre, fegyokat upgradelek stb),van, hogy csak a napikat meg a resint lövöm el.
Artifactok farmolasa, még meh. Konkrétan sajnálom a resint rá. Néha egy közepesen szar artifakttal jatszhatobb lesz egy karakter, mintha nem lenne leveling max+10-10-10 talentek ami szintén sok resint visz. Most csak 3 koronám maradt.
Így tömören.
-
Wayne
aktív tag
válasz
xeon forever
#16434
üzenetére
"Én úgy játszom, hogy közben épp maradjon a környezetem, meg a periféria."
Ezt a jatekot csak ugy lehet, a napi resin korlat miatt. Itt a tobb jatekkal nem lesz tobb mindened, mas farmolos jatekokkal ellentetben. Ezert adtam el a diablo accomat, mert mar a privat rovasara ment....csak, hogy eselyem se legyen visszterni. Sokszor idegesito is, amikor lenne idom, kedvem, de nincs mit csinalni. Gondolom ezert log a tobbseg forumokon, youtubeon annyit, a jatek helyett. . -
Wayne
aktív tag
Szambol vetted ki a szot. Tobb mint 2 ev artifact farmolast nem lehet csak ugy bepotolni. Ennyi karinal eppen eleg a resin a karakterek, talaentek felhuzasara. Artira alig marad. De ez egyeni preferencia kerdese. Quality over quantity nalam. Mindenki mashogy jatsza a jatekot...
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever
#16424
üzenetére
41x 3 honap artifactra minimum. ketlem hogy fogsz azzal foglalkozni ha jonnek uj karakterek.
-
emiki6
veterán
Én kovászos fehéret vagy félbarnát szoktam a Panificio il Basilico pékségben, az 1290 / 75 dkg. A kilós, 100+ éves kovászos Gundel fehér kenyér kb 1800. Ezekhez mérhető kovászost nem sok helyen ettem. Van egy másik pék a közelben, ami állítólag szintén kovászost árul, ami jóval olcsóbb, de az közel sem olyan állagú, gondolom a liszt minőségén is sok múlik.
A barna/rozs az nem kenyerem.
A bolti világos kenyerekben a legfurább talán az, hogy nincs ízük. Nem értem hogy lehetnek ekkora különbségek a különböző lisztek, kenyerek között. -
emiki6
veterán
Itt a jó minőségű kenyér kilója 1800...

Bár az tényleg jó, a bolti kenyeret már nem is tudom megenni.
-
Mike
veterán
válasz
xeon forever
#16424
üzenetére
És eddig hány dolcsi? Nem a zsebedben akarok turkálni, csak ebben mennyi a fizetős?
-
xeon forever
addikt
Jó pár kör után a véleményem:
Fun gameplay, kicsit visszakanyarodtam a 1,5 évvel ezelőtti Genshines élményhez, amikor nem a "kimaxolt" karakter/optimális csapattal mentem boss fightra. Van kihívás, de megcsinalhato minden boss OW. Kell dodge, kell a pajzs használat (Candace majdnem olyan mint Beidou),kell heal, és kell buff. Az artifactoknak kiegyensúlyozottaknak kell lenni mindenkinek, Em/Er/Crit/CritDmg.
Időben kb 1,5-2x több mint a jobb csapatokkal, átellenben nem kellett idegeskedni, hogy nem sikerül.
Egyértelmű, hogy nem a megszokott rotációs rendszerben működik, de így is fun.

Szoval nem egy nuke team. De ki kellett próbálni.
-
Shiro
senior tag
válasz
xeon forever
#16421
üzenetére
Elnézést!
-
Shiro
senior tag
Akinek EM kell(het) Sayu, Keveh, Beidou...stb, azoknak jó, csak jobb nekik a Rain Slasher.
Kivéve talán Sayut, ha nem csak hydroval és electroval akarod együtt használni.De ez még mindig jobb, mint amit Kokomi kapott.

#16419 xeon forever

Csak egy elemi infuziót fogsz kapni, és az jó eséllyel Bennyé lesz. -
xeon forever
addikt
Az előző hsz-ben levő csapat OW fun.
Eula kapott 15% Hydro dmg bónuszt, 15% Pyro dmg bónuszt és 46,6% Cryo bónuszt, ami Benny Mitspriccelsz fegyoval tovább tud emelni.Nahida EM bónusz, Candace hydro infuse, Benny(C6) Pyro infuse, Eula magát infuseolja XD
Tényleg csak fun, hogy 3 típusú elementalt lehet ilyen módon egy karakterben infuse-olni. És tényleg csak azért Eula, mert szerintem jól áll neki, olyan Kawai fajta lesz. -
Shiro
senior tag
válasz
kill_switch
#16414
üzenetére
Esetleg ha C6, de neki inkább HP kell, az EM-es electro healer az Shinobu.
Illetve még Beidounak jöhet szóba, hyperbloomhoz, de összességében a Rain Slasher, vagy a Serpent Spine jobb neki. -
Sordoran
Topikgazda
válasz
kill_switch
#16414
üzenetére
Gondoltam rá, de nem tudom megmondani biztosra. Anemo karaktereknek mindig jó az EM, ezért jutott eszembe Sayu. Kaveh pedig dendro lesz, és a dendro karakterek is más elemekkel jók igazán, tehát neki is jó lehet.
-
Mike
veterán
válasz
xeon forever
#16408
üzenetére
Ritka ocsmány

-
emiki6
veterán
válasz
xeon forever
#16410
üzenetére
Kaveh, asszem.
-
Sordoran
Topikgazda
válasz
xeon forever
#16410
üzenetére
Esetleg Sayu? Más nem jut eszembe, neki pedig jó lehet az elemental mastery.
-
Sordoran
Topikgazda
válasz
xeon forever
#16408
üzenetére
Nagyon illik hozzá.
-
Sordoran
Topikgazda
Jó is lenne, ha már C4 Mona-m lenne... Még csak C2 a csajszi.
Mivel nézzem meg a burst sebzését? Azon kívül, hogy felveszem videóra és képkockánként visszanézem mennyi volt.
Nem is terveztem Yelan-t használni vele, ha már új karakter, legyenek új (eddig nem, vagy keveset használt) csapattársai. -
jonnyjoker01
veterán
válasz
Sordoran
#16399
üzenetére
Nekem erre csak ennyi a válaszom: https://youtu.be/buhEVnegsjM


Kb majdnem mindegyik polearm jó neki, csak neki nem húztam volna fegyver banneren.
-
Shiro
senior tag
válasz
Sordoran
#16404
üzenetére
Az attól is függ, hogy pl Mona hány konstellációval rendelkezik, illetve hogy mekkorát pukkan a burstje.
Ha C0 és átlag max 100K a burst, akkor maradjon Xianling.
Ha C4 és vagy jóval 100K fölött tudsz sebezni, akkor esetleg mehet Mona(C0 Dehya + C6 Xianling) > (C0 Dehya + C0 Mona)
(C0 Dehya + C6 Xianling) ~ (C0 Dehya + C4 Mona)
(C1 Dehya + C6 Xianling) ~ (C1 Dehya + C0 Mona)
(C1 Dehya + C6 Xianling) < (C1 Dehya + C4 Mona)Illetve Dehya további konstellációi is nemkább Monának fognak kedvezni.
ui. ez mekkora köcsögiség már
:
"Additionally, when not protected by a shield, the character's Max HP will be increased by 32~64%."
Yelant nem tudod Dehyával használni, pedig jó lenne. Laylát tudnád vele de ő meg a fegyver passzívját semlegesíti. -
Shiro
senior tag
válasz
Sordoran
#16399
üzenetére
Benett-Kazuha-Mona csapattal:
Az R1 Beacon elég jó neki, kb 38-40%-al erősebb. mint a Prototype
Következő szorosan mögötte az R5 Serpent Spine kb 35-36%-al.
3. Az R5 Aukoumaru kb 20-22%
4-5. a R5 Wolf's Gravestone kb 15-20% és kb hasonló erejű a R5 Blackcliff is.
Majd a F2P
6. Sea Lord kb 6-7%-al
7. A The Bell kb 1-2%-al (C1-től ez kb 3-4%-ra nől) (Bár pajzs nélkül inkább rosszabb)
#16400 F34R
A Wolf's Gravestone csak "első szintű" stat buffot ad (ATK, HP, DEF...stb)
Amik megelőzik, azok adnak "második" (DMG) és vagy "harmadik" (Crit) szintű buffot, amivel Dehya alapból nem rendelkezik. -
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever
#16401
üzenetére
Ez baromsag. Xianglingnek a legjobb fegyver es off-field is mukodik vele. [link] kb az osszes polearmjat powercreepeli.
-
xeon forever
addikt
válasz
Sordoran
#16399
üzenetére
Annyira nem jó az a polearm, kb Cyno Bis oszt kész. Raidenen hasznáható de nem az igazi. Xianglin meg nem onfield kiepitésben kb nem nyere vele sokat.
Szóval a lehető legjobban jártál a sonkával.
A BP fegyó is szépen teljesit vele a maga 27%-os crit rattel, de ha kiesik a következő napokban én is inkább azt használom majd valószínű.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen házat vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Renault, Dacia topik
- Elektromos cigaretta 🔞
- MacBook Neo vs MacBook Air – Megéri a félár?
- Windows Insider Program
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Fogyjunk le!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- További aktív témák...
- Kingston HyperX Fury 2x4GB 2133MHz DDR4 kit / Beszámítás OK! / Akciós Ár!
- Eladó Sony PlayStation 5 (Slim) 1TB Digital Edition 2026.12-ig garanciával!
- ASRock B250M-HDV / MSI B150 PC Mate
- 250GB Sata SSD-k / Samsung 840 Evo / 850 Evo / CM871a / Kingmax /
- ASUS ROG G70S retro gamer laptop 17 dual GPU SLI ritka különlegesség
- -68%OFF HP Spectre x360 14 (14-ef2276ng) i7-1355U/16GB/1TBSSD/3K 3000X2000 Amoled
- Apple iPad Air 2 (A1567) 16GB Wi-Fi + Cellular Asztroszürke
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Xiaomi 14T 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

De jobban örülnék ha PEGI30-as lenne
. Már csak a gaccsa rendszer miatt...
, most meg már Dendro
Van aki a fiúval szaladgálna, valaki a lánnyal. Remélhetőleg fél éven belül megtudjuk mi lesz. Én nagyobb esélyt látok két külön karakterre, akik nagyon egymásra fognak hagyatkozni.
Nem a legjobbak a buildek sem, van még benne bőven potential





Köszönöm
