-
Fototrend
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
fatal`
titán
Minek kellene szinkronizálni mikor újratelepítésről van szó és nem másik gépre való átvitelről? Szerinted a szinkronizálás egyébként mit csinál?
Ugyanúgy feltölti a bookmarks fájlt, aztán meg a másik gépen / ugyanazon letölti. Ugyanaz mint egy szimpla másolás csak a neten keresztül.
A többivel egyetértek, és ez már tényleg kezd off lenni.

-
fatal`
titán
Tényleg? Nem mondod, hogy nem működik minden programnál.
A Chromeról és a böngészőkről volt szó, IE kivételével ott működik mivel nem tárolnak a registryben semmit, pont a multiplatform mivoltukból kifolyólag.Chrome esetében a másolgatós módszer OSen belül működik (win-win, linux-linux), Windows és Linux között is működik a kiegészítőket azonban nem viszi át.
És? NCSA Mosaic előtt is volt már böngésző. So what? Ebből még mindig nem látom, hogy miért ne lenne innovatív az Opera, mert ugye ebből indult az egész.
-
Sk8erPeter
nagyúr
"Minek beletúrni a lelkivilágába a rendszernek, és barkácsmódszerrel megoldani"
Egy mappa átmásolása miért olyan hű de nagy beletúrás és barkácsolás?
Ezenkívül a szinkronizálás nem viszi át a kiegészítőid egyéni beállításait, plusz a nem hivatalos forrásokból származó kiegészítőket sem (nehogy erre azt reagáld, hogy olyat ne használjon senki
).
Persze tény, a könyvjelzőkre jó a szinkronizálás, de a mappa átmásolásával még több dolgod megmarad, ha ez lényeges adott esetben."ilyen erővel a többi még az alapfunkciókat is a netscapetől 'lopta'."
Akkor nézd meg, hol van az idővonal szerint a Netscape és az Opera: [link].
==
(#5655) Olcsi: teszt gyanánt próbálj ki egy portable változatot, hogy azzal mi a helyzet, ugyanezt csinálja-e. -
Sk8erPeter
nagyúr
Csatlakozom hunfatal-hoz, most jól kiemeltél egy olyan funkciót, ami már nem igazán számít különlegességnek.... ezenkívül már bocsánat, de muszáj megemlítenem, hogy Operában ez a funkció már akkor létezett, amikor a Chrome még meg sem született...
No, akkor gondolkodjunk csak, vajon kitől is vehette át a Chrome ezt a funkciót is? 
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Milyen légkondit a lakásba?
- Parkside szerszám kibeszélő
- Futás, futópályák
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- PlayStation 5
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- MWC 2026: Megnéztük a Lenovo Idea Tab Pro Gen 2-t
- További aktív témák...
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4694
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 990 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 238 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4070
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4659, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

A Chromeról és a böngészőkről volt szó, IE kivételével ott működik mivel nem tárolnak a registryben semmit, pont a multiplatform mivoltukból kifolyólag.


