-
Fototrend
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
aero.
veterán
válasz
micafighter
#16322
üzenetére
Nem arra gondolt szerintem, mert nekem is gyakran előfordul, hogy nem jön fel a tálca "sima" teljes képernyős módban. Olyankor kb. az ablakon dobnám ki.
-
aero.
veterán
Az input mezők sokkal csúnyábbak lettek (win95 style) viszont, és a könyvjelzősávos mappák sem csukódnak vissza már még egyszeri kattintásra, idegesítő.

-
aero.
veterán
Vékonyabb (kecsesebb úgymond) lett nálam is a scrollbar, a verziószám 32.0.1700.72 m nekem is.
-
-
aero.
veterán
Vagy 3 napja végleg befuccsolt a gmail értesítő plugin, nálatok mi a helyzet vele?
-
aero.
veterán
A hardverapróra úgy mentem mindig hogy lenyomtam a h betűt és ott volt a link ami a hirdetéseimhez vitt.
Na most kb az idők során ezt kb 8-10 ezerszer megnyitottam már kb szóval kb. örökre az első helyre van ragadva, és nyilván már a 404-re visz, ami rettenetesen idegesítő, mert a h betű majd enter kombó már belém van idegződve kb. Van lehetőség törölni azt az egyet? -
aero.
veterán
A beta nem kompatibilis a stabil verziók profiljaival. Én is így jártam a múltkor, de sikerült visszaállítani. A megoldás annyi, hogy a gépről letörlöd a profilod - a dokumentumokból, ahol a chrome tárolja, nem jut eszembe hol -, és utána már le tudja szedni magának és meg lesz minden. Nekem csak a kiegek. hiányoztak.
-
aero.
veterán
Kovetkezo a helyzet, hogy pl. logouton van a most frissult blogok listaja es en azt ugy szoktam, hogy mindegyiken neven jobbklikk es megnyitas uj lapon. Na most ket link utan osszeszarja magat a chrome, es addig befagy a logout oldal, mig az a ketto be nem toltott, addig az egermutato is az a kez marad mindenhol, semmire se tudok kattintani, konkretan lefagy a lap. Tehat kettesevel tudom csak megnyitni oket, ami roppant idegesito. Bocs az ekezet hiany miatt, telefonrol irtam.
-
aero.
veterán
válasz
kokkasss
#8271
üzenetére
FF-es voltam kb. mióta netezek, de szerintem nem tudják felvenni most a tempót. Sok lapot használok egyszerre, azalatt eléggé furán viselkedik a róka, kisebb GUI akadások is előfordultak, a memóriakezelés sem százas.
Chrome-ra meg nemrég váltottam, az oldalak tényleg, szemmel láthatóan gyorsabban jönnek be az enter leütése után, kinézetre is bejön, szeretem a minimalista dolgokat. 6 lappal indítom a böngészőt, a Chrome kb. 2s mire bejön, a Firefox meg bőven 10-en túl. Na meg, hogy ugye google fiókkal megy, bárhol elérhető. Az élő RSS hiánya tartott vissza nagyon sokáig tőle, de most már azt is találtam. A stabil verzió amúgy tökéletes, a 17-es beta nagy elfuserált. Pl. logouton a most frissült blokkban, ha megnyitok 10 oldalt egymás után új lapon, hiába megyek rájuk, csak fehér lapot mutatnak.
Na, siker egyébként. Tehát törölni kell a gépről a profilt és úgy húzza be a felhőből a kompatibilis adatokat.
-
aero.
veterán
válasz
kokkasss
#8267
üzenetére
Az megvolt és azt írja, hogy nem kompatibilis a profil. Komolyan, ez egy hatalmas hiba egy ekkora cégtől, hogy nem tudsz visszaállni stabilra. Ezt komolyan gondolták?
Most itt van egy inkompatibilis profilom, amit nem lehet offline fájlba menteni, ugrott az összes könyvjelzőm, jelszó, előzmény.

Na, részben sikerült. Gépről profil töröld, majd a chrome-ban új profil, bejelentkezés. Onnan már lerántotta a kiegeket, de pl. az előzményeim sehol.
-
aero.
veterán
Beta-ról stabilra mi a visszaállás menete? Gondoltam visszateszem, mert a 17-es beta enyhén szólva is bugos. Most indításnál azt írja ki, hogy nem egyezik a profil verziója, minden indításnál kidob minden oldalról, ahova be voltam jelentkezve, még a chrome-ból is.
-
aero.
veterán
válasz
spykiller78
#8170
üzenetére
Ha azt írod be, hogy do a barrel roll, akkor csinálja. Fejlesztői geg.

-
aero.
veterán
Verzió: legújabb 17-es beta.
Olyannal találkoztatok már, hogy az oldalon fekete csíkok jelennek meg? Vagy pl. új lapnál ahol a leggyakrabban nézett oldalak vannak, a betűk helyett fekete kockák vannak.
Meg olyan van még, hogy pl. megnyitok egy linket új lapon, majd ha átváltok rá, nincs rajta semmi, csak az oldal alapszíne (egy szín, ami kb. az oldalt jellemzi), ha átváltok másik lapra, majd vissza, akkor már jó. Ez mi?Beta-ról meg nem tudok visszaváltani, mert azt írja, hogy nem kompatibilis profil.
-
aero.
veterán
beta-ról csak újratelepítéssel lehet visszaállni?
-
aero.
veterán
Shockwave összeomlással mit lehet kezdeni? Naponta min. kétszer eljátssza, a letöltéseket meg utána toszhatom, kezdhetem elölről mindet.

-
aero.
veterán
Windows 7-en hogy lehet beállítani, hogy a chrome ikonjára mutatva ott legyenek a megnyitott lapok?
Az mindenkinél úgy van, hogy ha beszarik a shockwave, akkor lefagy az egész chrome? Mert így lényegében bukó a böngésző aduásza, hogy külön folyamat minden lap.
-
aero.
veterán
A címsor végén nincs már ilyen kis nyilacska, amit lenyitva a legtöbbet nézett oldalak jelennek meg? Sokszor jól jönne, de már nem látom ott ... régen mintha lett volna.
Új hozzászólás Aktív témák
- Klaus Duran: RCS
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- SSD kibeszélő
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- Bakelit, vinyl lemezjátszó
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen autót vegyek?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB - Kártyafüggetlen, Fekete - 1 Év Garanciával
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i9-11950H 64GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3896, 95% Akkumulátor
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo LEGION 5 PRO Ultra 7 255HX 24GB RAM 512GB SSD RTX 5070 8GB 16" QHD+ 3év Prémium GAR
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest









