Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz stingy2 #180899 üzenetére

    Köszi a videókat, hasznosak voltak, tanultam belőlük!
    A lábaim sokszor sérültek már életem során, és a bal bokám különösen kötött lett mára, de talán még lehet rajta javítani valamit. Viszont nem készülök testépítőnek, csak egy beach body formát szeretnék így 43 felé közelítve, és nem akarom megtartani azt a kövérekre jellemző állapotot -immár akár az edzés miatt-, hogy a combjaim összeérnek, és folyamatosan kidörzsölődnek.
    Másrészt a lábedzés hormonális és glikogén égető hatása vonz annyira, hogy elkezdjek kicsit lábazni is, de nem fogom túlzásba vinni. Még '89-ben nyertem egyszer egy guggolás versenyt, 8 évesen. Egy labdát kaptam érte a táborvezetőtől, és ennyi dicsőség nekem egy életre elég is ezen a téren. :)

    Dare2Live: Hasonlóan vagyok én is, a lábaimmal nagyjából elégedett vagyok, és a kövérség miatt akkor örülök, ha elérem, hogy ne érjenek össze a combjaim. Kábé 2-3 hete jutottam el oda végre, hogy ez teljesült is. Szóval a felsőtestre fordítanám a fő figyelmet szintén, már csak a korom okán lassabb regeneráció miatt is. De heti 1 lábedzést most már csinálni fogok, tegnap 38 kilóval csináltam 4x6 guggolást, leginkább csak ilyen kipróbálási célból, de tetszett. Nem volt megerőltető, de szerintem maradok ennél a súlynál még 1-2 hétig, csak legközelebb megtolom a volument, 4x10-12-re.

    Ma se vittem be elég fehérjét, és ma már nincs több kaja. Holnap ezen már tényleg javítok.
    Ezt próbálom tartani, törekszem a 2000 kcal-ra. De csak júniusban, mert nem esik jól, nekem ez nagyon nem normális. Júliustól 2300 kcal-ra viszem majd fel.
    - fehérje: 135g (540 kcal)
    - szénhidrát: 180g (720 kcal)
    - zsír: 80g (720 kcal)
    Mai pedig így sikerült:
    - fehérje: 105g
    - ch: 180g
    - zsír: 85g

  • attiati

    veterán

    válasz stingy2 #180899 üzenetére

    kitörés / guggolás kombónál gyűjtöttem be én is egy térdsérülést valószínűleg, legalábbis utánna kezdett jelezni (pedig csak saját testsúllyal)

Új hozzászólás Aktív témák