-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Woodslave
félisten
válasz
zsolt1225
#68294
üzenetére
nem tudom milyen tanácsot vársz. Gondolom nézelődsz a témában (bár ahogy Ijk írta múltkor van aki lejár aztán lexarja a többit, nekem is van olyan ismerősöm, aki azt se tudja fehérjét vagy tömegnövelőt szed, mert ezt adták neki a teremben...) Szóval ha nézelődsz akkor láthattál már testépítő étrendet, ami csak nyomokban hasonlít a tiedre.
Lehet agyalni, fejleszteni, stb. De azért pár alapigazságra vissza lehet vezetni a dolgot. (persze itt is intervallumok vannak csak, jókat nevetek amikor valaki azt írja 2-3 gramm/ts fehérje... Igen? Szóval tök mindegy hogy egy 100kilós ember 200 vagy 300 grammot eszik.... Na mindegy)
1. kalória
2. makrókÉs ahhoz hogy ezek működjenek valamilyen szinten (bár az ember egy fekete doboz, azaz gyakorlatilag semmit nem tudsz tenni azzal hogy mi történik bent) legalább fenti két dolgot valahogy koordinálni kell. Ha ez neked megy gabonapehellyel parizeres zsömlével, akkor szerintem rendben vagy (bár 90%-ban az embereknek az a tapasztalata, hogyha úgymond tisztán kajálnak akkor jobban megy a dolog).
És akkor innentől lehet qrvára bonyolítani a dolgot egészen apróságokig, vagy lehet baltával faragni a te lehetőségeid és képességeid döntik el.
De mint írtam nem adok tanácsot, hogy egyél csirkemellet meg rizs brokkolival napi 5x mert valamiért nem csinálod. Én se, mert a feleségem szerint nem kell

Annyit azért megkérdeznék, hogy meló után miért mész haza enni és miért csak utána edzel? 11-kor kaja, 2 kor kaja aztán meló után (gondolom 4 vagy 5kor végzel) edzés. Aztán még tudnál kettőt-hármat enni.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen RAM-ot vegyek?
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Ubuntu Linux
- PlayStation 5
- Battlefield 6
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Pánikban a világ a Radeon RX 5000 és 6000 sorozat támogatása miatt
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080 (ELKELT)
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3159
- Honor X7a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


