-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
attiss66
#186519
üzenetére
Nekem is 2003-as Yamaha volt, az mindent tudott ami akkor kellett.
tehát az erősítő végezte a kikódolást és a szétosztást legyen az dolby surround vagy DTS-ES /THX 7.1 lényeg ami a lemezen volt az jelent meg. Ja em, nem itélkezni-birálni-megmondani szeretnék csak segiteni (régről esetleg emlékezhjetsz rám)
Látom mintha denon AVC-d lenne, javits ki ha nem de az is tudja ugyanezt azokkal a kodekekkel amiket irtam. tehát valami beállitási gixer van ha legalább az ikonokkal nem jeleniti meg a kapott jel formáját, Erre visszatérek mindjárt.
Analógon multichannelen semmit nem fog megjeleniteni mert azt a lejátszó kódolja ki, ha nem teszi akkor valoszinüleg nincs jól beállitva vagy a kapott anyag nem tartalmaz térhangzást
Ha ikonokkl megjeleniti akkor valami gomb nyomás felülirta pl. dpl IIx/z megy és az csak mátrixolt jel (ezt neked tudnod kellene) de ha nem akkor bizony resetelni kell mert az input menüben elnyomkodtál ezt-azt.
Végül: méret nem teljes garancia a minőségre Milyen hangsávot próbáltál megszólaltatni? A beállitási anomáliák is okozhatnak rosssz hangot vagy az utközben avagy a lejátszóból felszedett zaj. Pl a himediában csakj a dolby digital, ennek thx változata, det pedigsima dts és dts-es discrete legyen engedélyezve, semmi hd.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Robotporszívók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- További aktív témák...
- Thinkpad L13 Yoga i5-10210U 16GB 1000GB 13.3", Touch gyári magyar világítós bill 360 Gar.: 1év
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- iPhone 12 Pro 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3581, 100% Akksi
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

