-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gino20
őstag
válasz
VoidXs
#190185
üzenetére
Meglássuk mit ír majd a gyártó. Klipsch-et nem erőltetném.
#190186I'am Dony:
Igen, jónak tűnik
.
A közelség miatt azt feltételezném, hogy jó lenne az átvitel, de majd megpróbálom lemodellezni, mérni.
Kertes a kégli, lehet hajtani, de kizártnak tartom, hogy 110-115dB-eken moziznék. Talán 100dB körül lehet (majd megmérem) és 100dB környékén még a 1961 1V is elég jól működik.
Ez csak egy kósza gondolat a részemről
, aztán kiderül, hogy egyáltalán lehetséges-e a beszerzése megfizethető áron.Amúgy valamilyen felüláterszető szűrővel nem lehet megoldani, hogy pl a 1961 1V 25-30Hz alatt ne akarjon dolgozni? Pl az Arendal beállításaiban, vagy Dirac-ban (DLBC-ben) vagy PEQ fájlokkal? Persze ez csak akkor lehetne megoldás, ha a kanapé mögötti sub-nál rendben van a legalsó tartomány is. 1 kanapé lesz, nem kell több üléssort lefedjen.
#190187-KP-: Megvan mindkettő, vagyis a 1961 és a 1723 is. Előre kerülne a kisebb 1961 1V és hátulra a nagyobb sub. Ennek egyszerű oka van. A fronton pl nem férne el a HSU a magasság miatt. A 1723-at még éppen be lehetne préselni előre, de valójában ez is elmarad a HSU-tól.
270cm lesz a front. Ide kell beférjen minden. Az állvány fedlapja nem tud kisebb lenni, hogy a HSU elférjen mellette, mert kell ennyi hely (100cm) a centernek [kép] .
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- EAFC 26
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Windows 10
- Elektromos autók - motorok
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Battlefield 6
- Lassú lett a PC? Micsoda meglepetés: egy Windows frissítés lehet a ludas
- Suzuki topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Azonnali informatikai kérdések órája
- További aktív témák...
- Alig pár hónapos Rotel a8 erősítő eladó
- Logitech Z333 2.1 Aktív hangfal / szép állapot / keveset használt / kitünő hangzás
- NEUTRINO MINI HYPEX NC252MP 2x250W 4Ohm (2x150W 8Ohm) sztereó erősítő
- Yamaha r-s202bd új ,bontatlan erősítő
- Eladó Sony CS-széria házimozi szett hibátlan működéssel, megkímélt állapotban
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3139, 100% Akkumulátor
- Önerő nélkül is elvihető! Részletfizetés. 27 % Áfás számlával Dell Alienware QD-OLED gamer monitor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3294
- Lenovo Thinkbook 16 G6 WUXGA IPS Ryzen7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
.
, aztán kiderül, hogy egyáltalán lehetséges-e a beszerzése megfizethető áron.
