Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz kallas02 #77555 üzenetére

    Én csak azt a boltot tudom leírni amit messze kerülj el - bár ez csak fél segítség.
    Ez az Euronics.
    Múlt hónap végén megrendeltem a beépíthető főzőlapot. Szállítási határidő május 02- 05 között. A 05 még belefért volna neccesen, mert a konyha kész... de oké, 8 ezret spóroltam (röhejes összeg a konyha és a gépek árához képest). A lényeg napok óta csomagolás alatt státusz. Olyat rendeltem ami raktáron volt- semmi extra. Helyi bolti átvétel.. mert nem tudtam alkalmazkodni a futárokhoz. A lényeg- ma van 05. Státusz- csomagolás alatt.
    Ügyfélszolgálatnak levél kora reggel. Válasz nem jött. 12h után felhívom őket- hol a cuccom. Jaaaa, látja hogy feldolgozás alatt, ez nem lesz ma itt, majd valamikor jövő héten, de nem tudja a dátumot pontosan. Szóval részemről örökre kerülendő cég, pont egy éve TV-vel is ugyanezt művelték. Komolytalan az egész.

    Mi most Eluxot vettünk sütőből és főzőlapból. Gari már összeghatárhoz kötött, így jó eséllyel 2 évet kapsz egy átlagos termékre (mert 100e felett ugye ennyi). 5 éve Bekot vettem - abból mind a főzőlap mind a sütő hibátlanul üzemel (bérlők használják). Arra 5 év gari volt. Hűtőből Liebherr lett nagyon racionális okból. Annak el van rejtve a kijelzőrendszere az ajtó mögé és csak nyitás után látod :) (párom kérése ez volt, ezért nem lett pl LG vagy Samu)
    Mikróból itt a Wh-t vagy átnevezett változatait fogják ajánlani. Én ha most vennék akkor berendelném jó eséllyel az Ikea valamelyik sajátját (ami Wh vagy Elux).

Új hozzászólás Aktív témák