Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz Louloudaki #2287 üzenetére

    Hát őrzővel elég sokféle taktikát ki lehet dolgozni (legnagyobb öröm az benne, hogy repülő ellenfelek ellen nincs hatásos módszere).
    Shield turn vagyis pajzs pörgés (ha jól emlékszem ez az) erre érdemes pakolni, minden közeledben állót üt és kábít el, ha erősíted nem nő a sebzése hanem csak az elementális támadás erőssége nő. Prayer of healing-re is érdemes pakolni pár pontot, előnye, hogy azonnal felgyógyít, de minden esetben csak 25%-ot gyógyít, erősítésével a visszaszámlálás még újra használhatod csökken le. Great defender szintén nagyon jó skill, igaz nagyon rövid ideig tart, de olyan mérték felerősít (szó szerint), hogy szinte bárhonnan megmenekülsz vele, egyébként első szinten is 100%-al növeli a páncélod és nagyon erős health regent ad és ha erősíted ez még tovább nő (egy pont bőven elég rá, mivel csak 20 másodpercig tart és 180 sec a visszaszámlálás utána) ami még előnye, hogy közeledben álló csapattársaidra is hat!
    Sword of reckoning talán a legjobban sebzős skillje az őrzőnek, ha aura of powert is használsz mellé tömegben egy freccsenő karddal elég hatásos tud lenni, folyamatosan tudod nyomni ilyenkor, mivel aura of power adja a szükséges energiát.
    Shield of fiath és shield wall se rosszak, főleg az utóbbi, ami great defenderhez hasonlóan ilyen mentőövnek mondható, nem tudsz közben támadni sőt semmit se tehetsz 1-2 skill használatán kívül (gyógyítani pl tudsz magadon), de olyan nagy pajzsot ad ami tömegben is védelmet tud nyújtani neked egy kis időre, relatív gyakran 15 másodpercenként használható és addig tart még meg nem szünteted mozgással vagy le nem verik ezt a pajzsot.
    Nekem ezek voltak a fontosabb használható skillek, de mondom elég sok lehetőség van benne még, akikkel együtt játszottam online azok is másképp csinálták meg a karakterüket.

Új hozzászólás Aktív témák