Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti75

    senior tag

    válasz vicze #122991 üzenetére

    Nem arra írtam, inkább az általános panaszai miatt.
    Ebben a méretben egyébként nekem jobban tetszik a yoga mint a sima, akár a T14 vagy X1, vagy X13. Ilyen kicsi gépeket én azoknak szoktam ajánlani, akik utaznak, repülő/busz és közben is használni szeretnék, illetve kanapén ágyban fekvő üzemmódba használják. Anyámnak volt ilyen gépe, és rendszeresen úgy használta hogy sátorformába felállította a konyhaasztalon.
    Nekem nem kéne egyik se, de abszolút megértem, ha valakinek ilyen kicsi gépre van szüksége, és erre a felhasználásra szerintem jobb a yoga. Ha valaki meg grafikus, kiadványszerkesztő stb...akkor matt érintővel és tollal jó dolgokat lehet alkotni, míg a nem kifordítható gépeken tök hülyeségnek tartom az érintőképernyőt.
    L13Y még nem volt a kezemben, X1Y és X13Y viszont igen. A X13-ba raktak nagy akksit (54,7), amd-t sajnos abba se. Az üzemidőre viszont meglepően szép számokat írt, W11-el. A 2óra az nagyon kevés, ott valami szoftveres gond lesz.

Új hozzászólás Aktív témák