-
Fototrend
Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)
Aktív témák
-
D@reeo
aktív tag
Nem szűri a p2p-t, nem is szűrheti csak úgy bejelentés nélkül, mert akkora pert és kártérítési igényt kapna a nyakába, hogy az nem igaz.
Nekem nem volt ilyen, amikor belassult akkor minden belassult, amikor szakadt, akkor nyilván minden szakadt.
De az utóbbi időben -kopp-kopp- szerencsére stabilizálódott úgy tűnik. Lehet, hogy zajtalanítás volt a környékemen. -
-
-
-
falsetrue
tag
utolsó mondata : ''nehogymár engem birizgáljanak''
pár év és fognak.. ahogy előbb utóbb azokat is akik 15 méter mély kutat furnak telkükre, de már 1 ideje be kell jelenteni, mert ha van pár rossz szomszédod már most felnyomnak a te pár 10 ezer büntidért , mert nem jelentetted be a 10 meteres lyukadat az adozott penzedbol vett telkeden.
Nehany év mulva azok akik bejelentették a kutakat, kut adót fognak fizetni, mert kilobbizzak a vizmuvek.. na ez egy picike szelet volt. A lenyeg h mindenki fizettetni fog veled valamivel tobbet, es tobbet evrol evre... Azt veszed majd evre, hogyha semmit sem csinalsz, es nem fogyasztasz, akkor is majdnem annyit fogsz fizetni, magyarul altalanyt...
Szoval sajna biztos lehetsz benne, h par even belul MO-n is valtozik a torveny.
Es szepen scannelik a szolgaltatok a portjaidat P2P, vagy egyeb utan kutakodva, mert ok is tul szeretnek elni a nyomast.. Vagy mert részesedest fognak kapni..
Nameg, most már vanis jogerős szabályozatlan törvényük...
(azéert volt eszük, a software szabalmi dolgot nem szavaztak meg usa-t majmolva legutobb par eve...) -
falsetrue
tag
bátor ember a szomszédod. Én nem merném felválalni a jogi következményeit egy szomszédba utp kábel passzolásának. pláne azóta nem, mióta az EU-ban is szigorították a jogdijrendszert.
ami nem más, mint ha valaki a téren madonna számot játszik a gitarjan, ami után nem fizet jogdijat, es te penzt dobsz neki, akkor törvényt szegsz, ha hallgatod, törvényt szegsz, ha nem nyomod fel őket, akkot bünpártolásért is törvényt szegsz. -
minmax
csendes tag
Nem jó a megközelítésed mert egyrészt semmi közöd nincs hozzá, hogy kinek mire kell a sávszél, másrészt nem tudhatod kinek mennyire fontos a sebesség. Nem is ez a lényeg, sokkal inkább az, hogy én sem kérdeztem az Invitelt, hogy mire nem elég neki tőlem havonta 8.000 Ft, miért kell 10.490-et fizetnem? Én már kinőttem a warezolásból, elvi dolgokról beszélünk. Egyébként el tudom képzelni, hogy van aki otthoni hálózaton 3 géppel tölt 3 különböző ftp szerverről, neki lehet hogy kevés a fél megabájt/s.
Egyszerűen arról van szó, hogy x forintért járna y szolgáltatás, de a valóságban x.000000 forintért y-30% szolgáltatás jár. Tudom hogy van garantált sávszél, de még sehol nem láttam, hogy az Invitel úgy reklámozná az ADSL szolgáltatását, hogy 384/128 havi 10e forint. Minek emelte meg egyáltalán a sávszélt az Invitel, vagy miért nem 6M-et lökött be? Gondolom amelyik moziba jársz ott általánosan elfogadott, hogy a 2 órás filmnek, 1ó40perckor vége és utána közlik, minek játszák le végig, a lényeget már úgyis látták, esetleg a jegyre kisbetűkkel ráírják, hogy csak 1ó30 percet garantálnak. -
neduddki
nagyúr
HI!
Reszemrol nemez a gond, hanem hogy 11rug0t fiztunk ~1M-re /azt is csak par honapja, mkor nagy kegyesen adtak nemi arengedmenyt 3 vagy 4 ev utan: - (((/, mikozben mindenfele hirdetes szeritn ez max ~7e:- ((( raadasull szolgaltataot sem valthatok, mert az altenativok szeritn legalbb ket het, az meg a mai apeh-os vilagan egy konyveloirodanak nem engedhetomeg:- (((
mongyuk egy vaskosabb fol jobban erdekelne mint egy 5-6M, de leginkabb eg penzugyi vlatas erdekelne, mert a 1M munkara ugy tunik oleg
/arrol meg en beszeljek, hogy naffaluabn ~3e fizetek az 1Mert:- (((/
udv
neduddki
mod: habar most azt hallotam, hogy honapokon belul lesz kabeltv mejjen lesz net es ipfone, mongyuk ezt mar soxor hallotuk /matavtol is hogy hujjere fejleszti a kabeltv, de abbol se lett semmi:- (/
[Szerkesztve] -
Csupa jó hír igy késő délután!
Modam túlmelegedést okozhatja hogy amióta megvan folyamatosan megy? Vagyis még életben nem volt lehúzva a hálózatról. Bár nemértem mert a régebbi modemünk igy több imnt 2 évet bírt ez meg max 4 hónapos.
Kábelt könnyű leellenőrizni azt szerzek mégegyet ami biztos jó.
Hálókártya beléje van integrálva az alaplapba szal meg se gondolom hogy rossz lehet.
Aktív témák
- Apple Watch Nike S6 44mm Space Gray LTE, ajándék új szíjakkal, üvegfóliával és ütésálló tokkal!
- BenQ MW523 3D DLP Projektor, 3000 ANSI lumen, 143 óra üzemidő + 2db 3D szemüveg + Ingyen posta
- 16" macbook pro m1pro.
- (új, bontatlan) Kingston 8GB DDR4 3200Mhz CL22 (Foxpost:+1400Ft)
- Új állapotú ASUS TUF Gaming A15 FA507NU - Ryzen 5 7535HS, 15.6FULL HD 144Hz, 1TB SSD, 32GB
- Csere-Beszámítás! Asztali számítógép PC Játékra! I5 12400F / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 - i7-8G I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I HDMI I W11 I Cam I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i5 12400F 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest