Új hozzászólás Aktív témák

  • #13935616

    törölt tag

    válasz PpenoO #87352 üzenetére

    Gumi is jó csali rá, de lassan behúzva, lassú áramló vízben egész lassan folyamatosan húzva kis fejjel. De akkora fejjel amivel még érzed ha lekoppan az aljára. Vagy ez a fűrészfogas technika ha nem eszi folyamatosan húzva, emelgetve és visszaejtve a fenékre. Azt is meg kellene fogja. Előbb utóbb süllőknek is ha megtalálod őket Attól is függ azért mennyien pergetnek ott. Agyon van dobálva és most le van tisztulva ez a hideg víz akármit akárhogy vezetve nem fog megenni a csuka se. De ez az érdekes benne különben hamar megunnád. :)

    Drótot soha nem rakok . 20-as körüli fonottal dobálok direktben se fluoro se drót se kevláros akármi. Persze ha egy kapitális jönne és úgy akad akkor baj is lehet. De ezeket a néhány kilósakat ki lehet venni úgy is ha mélyebbre nyeli csak nem szabad akkor nagyon erőltetni.

    Hétfőn éppen pakoltam a csónakban amikor a csónakkikötőben fogtak egy csukát mellettem. Fenekezővel halszelettel naplemente környékén . Majdnem a csónakom alatt lehetett mert arrafelé volt bedobva a part szélére. Van ilyen is de azért pergetve szerintem többet fogsz mint halszelettel. :) Aki fogta azt állította elég sokat fog halszelettel . Biztos élő csalit raknék rá ha már fenekezés.

Új hozzászólás Aktív témák