Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vladi #12561 üzenetére

    "Az asztali gépem 9 éves. De miért vennék újabbat, ha még jó, meg elég": én pl. azért fogom nem túl sokára lecserélni a desktopomat, mert nem tudom, meddig fog működni. most jó, de holnap?

    "Okos telót én sose használnék, szerintem nettó marhaság úgy ahogy van.": önmagában az állításod, hogy nettó marhaság, szerintem igaz. a gond az, hogy nincs más. sajnos ha nincs okostelefonod, egyre jobban kiszorulsz a telefonálási lehetőségekből. például ha nem tudja a telód vagy a kihangosítód azokat a kodekeket, amiket mostanában használnak, akkor nem fogsz tudni rendesen telefonálni. amit én nem engedhetek meg magamnak.

    sajnos a hálózati hatás behúz a hülyeségbe is.

  • BoB

    veterán

    válasz Vladi #12561 üzenetére

    "Okos telót én sose használnék, szerintem nettó marhaság úgy ahogy van."

    :DDD

    Más is van így mint te, mindig nagyot néznek amikor elmegyünk valahova aztán csak néznek ki a fejükből mert nem tudják mi merre van, mikor indul a következő x y akármi és nekiállnak kérdezgetni az embereket én meg csak előkapom a telefont és fél perc alatt megvan a válasz mindenre.

    Persze azóta már engem szoktak kérdezgetni.

    De most voltam két hetes motoros túrán is, okosteló nélkül sehogy nem találtam volna meg a legolcsóbb szállásokat az biztos. (előre meg nem volt lehetséges mert ki tudja meddig mész egy nap)

    De ez csak pár apróság. Mindig meglep és kicsit aggaszt is hogy diplomás emberek ennyire fantázia szegények legyenek. (vagy éppen csak soha nem mozdulnak ki otthonról és mindig csak ugyanabba a boltba is mennek minden nap ugyanabban az időpontban, nem tudom)

Új hozzászólás Aktív témák