-
Fototrend
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vistaboy
veterán
válasz
olymind1
#1451
üzenetére
Nagyon sok ígéretes dologról beszélnek, remélhetőleg tényleg a történet, a felfedezés, az idegen környezet és új fajok megismerése, illetve a hozzájuk való alkalmazkodás megoldása lesz az Andromeda fő játékeleme, nem pedig az akció. Nagyon kíváncsi vagyok erre a "Galaktikus méretű rejtélyre", amit fel kell majd derítenünk, jól hangzik, remélhetőleg az Andromeda harmadik folytatásának végén, amikor fény derül mindenre és elrendezzük a dolgokat, jó lesz a lezárása is - mert azt nyilván nem várja senki, hogy egy ekkora rejtélyt egyetlen rész alatt oldunk meg, ugye?

Sokkal, de sokkal több szerepjáték-elemet kell majd beletenni, ha valóban olyannak akarják megoldani, ahogy mondják. Ugye, itt mi leszünk az idegenek, vagyis egy teljesen ismeretlen terepen kell boldogulnunk, amiről kezdetben a leghalványabb fogalmunk sincs (Mondjuk, az azért furcsa, hogy a videón látott pályán egyből lélegezhető levegő található, bár a Mass Effect trilógiában is elég sok bolygón járkáltunk sisak nélkül, úgyhogy ezzel valószínűleg nem lesz gond).
Ami jobban érdekel, az az idegen technológiák használata, illetve a helyi fajokkal való kommunikáció. Láthatóan nem okoz gondot a konzolok működtetése. Nyilván itt is lesz egy E.D.I.-hez hasonló M.I., "aki" analizálja a beszkennelt objektumokat és segít őket megismerni. Jó lenne végre egy teljesen idegen kultúrát felfedezni, amiből nem csak romok maradtak fenn. Remélem, eljutunk egy olyan bolygóra is, ahol a Citadellához hasonlóan az összes itteni civilizáció képviselői jelen vannak, így lehetőségünk lesz szövetségeseket - illetve ellenségeket - szereznünk.
A látottak alapján - ha valóban be is fogják tartani, amit eddig mondtak -, szerintem nagyon jó játék lesz az Andromeda. Számomra a grafika tökéletes lesz úgy, ahogy most van, viszont én örülnék neki, ha elég lenne hozzá egy 4 GB-os VGA is, ha nem is maxon, de High beállítás mellett azért normálisan, 60 FPS-el fusson rajta FullHD-ben, most jó darabig nem lesz pénzem egy GTX 1070-re.
És továbbra sem győzöm hangoztatni, hogy remélhetőleg ezúttal nem vágnak ki belőle fontos részeket, mint ahogy azt tették a From Ashes DLC-vel a ME3-nál. Ha már mindenáron profitot akarnak termelni a bővítményekkel, akkor azok valódi bővítmények legyenek, ne pedig olyasmi, ami nélkül az egész játék csonka marad. Különösen, mivel valószínűleg nem lesz GOTY kiadás belőle - vagy csak DLC-k nélkül, mint az előző trilógia, ami sz@rt sem ér úgy.
Új hozzászólás Aktív témák
- Filmvilág
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Gumi és felni topik
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- LG LCD és LED TV-k
- Motoros topic
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- RAM Kingston FURY Beast 32GB DDR5 6000MHz KF560C36BBE-32
- Asus A15 FA507NV 15.6" FHD IPS Ryzen 7 7735HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe gar
- ASUS H97-PLUS + Intel Core i7-4790 + HyperX Savage 16GB RAM
- Dell Latitude 7290,12.5",FHD,i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- MICROSOFT Surface Book 2,13.5", i5-7200U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R3 4100 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB Asus Vento AD DeepCool 400W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4031
- ÚJ 20 méteres LED szalag adapterrel és távirányítóval eladó
- BESZÁMÍTÁS! Asus H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman Z3 Plus 500W
- Alienware 17r4 olvass
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

