-
Fototrend
ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!
-
(rögzített hozzászólás)
Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegége 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tonnoka
tag
válasz
gerzsol
#25813
üzenetére
Bocsi hogy beszólok
Látom mások is ajánlották előttem az AMD-t, igazából nekem még soha nem is votl inteles asztali pc-m
Csak laptop, abban meg egy 1.4-es celeron M van, csak netre használom. Én lassan 2 éve használok egy Phenom 955-öt és abszolút meg vagyok elégedve vele. Ek. meg ha gondolkodsz esetleg tuningban, a 965-öt fel tudod húzni 4.0 GHz-ig is egy jó levegős hűtővel.
Amikor építettem a gépem, én is gondolkoztam i5/i7-ben, de ahogy fentebb mondták valóban nem jobb annyival, mint amennyivel többe kerül... Az alaplapok is drágábbak intelhez.Üdv.
-
Repsol600
addikt
válasz
gerzsol
#25813
üzenetére
A ramot még el lehet passzolni, a lapot nehezebb...
Én is az AMD konfigot mondanám, kicsit többet eszik terhelésnél mint az i5 de árban sokkal jobban megéri majdnem dupla annyit nem ér az i5. Nekem is Amd van semmi gond nincs vele és minden játék jól megy pedig csak Athlon. 3d tervezést nem próbáltam, de az inkább a VGA-t terheli. %-ot nem tudok mondani, az biztos hogy jóval gyorsabb lessz.
Új hozzászólás Aktív témák
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3303
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 4500 / 16GB DDR4 / RX 6600 8GB / 512GB SSD!
- Intel Core i5 3470 confidential Ivy bridge Quad Core
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / GTX 1080Ti / 16GB DDR4 / 512 SSD!
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

Látom mások is ajánlották előttem az AMD-t, igazából nekem még soha nem is votl inteles asztali pc-m
Igaz, a gari miatt többet érhet de 10k nál sehogysem ér többet már 
De mivel ez is garis kb 10es körül érhetne sztem. De a "sokkal kevesebb csalakozós" kijelentés azért merész volt
River
Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
