-
Fototrend
Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!
Új hozzászólás Aktív témák
-
TomMusic
őstag
válasz
nort_on #127878 üzenetére
Próbálok rátok hallgatni.
De mondom, ezekkel már tisztában vagyok, csak kicsit skizo, de az agyam nehezen akarja elfogadni.
A legjobb stratégia talán az, hogy végig (túlzás nélkül írom: egész életen át) a piacon tartani a lóvét (mármint, befektetésben (akár legyen az ETF)), és csak annyit kivenni, amire épp szükség van (ingatlan, autó, kerékpár, stb. vásárlás).
Szóval a portfóliómból elkülöníteni egy x százalékot, amit berakok mondjuk ETF-ekbe, és ahhoz aztán többet nem nyúlni, esetleg százalékarányosan rakni bele a megtakarításokat.
Na most tartok ott, hogy meghatározzam ezt az x százalékot. Viszont egyelőre most kicsit vékonyabb vagyok, mert volt egy nagyobb kiadásom, így egy jópár hónapig nagyobb biztonságban érezném magam a MÁK-ban. De mellette meg furdal a türelmetlenség, hogy az az idő, amíg a pénzem (egy része) nem a részvénypiacon van, addig az elmaradt haszon.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TURBO RTX 3090 24GB GDDR6X videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 5300 5310, 5400, 5410, 5420, 5430, 7480, 7490
- Beszámítás! Apple iPad Pro 13 2024 M4 512GB Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged