-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Throme
veterán
válasz
Bozso68
#45994
üzenetére
Ez az akksi mizéria túl van aggódva.
Kis milcem kb 250 képet tud egy feltöltéssel. A tükröshöz képest kevesebb mint a fele kapacitás.
Felhasználás függő, hogy egy kiránduláson hány képet lősz, az akksicsere kb 1 perc (kevesebb).
Ne ez legyen az elsődleges szempont, szvsz. -
MrChris
nagyúr
válasz
Bozso68
#45994
üzenetére
Egész jó váz lehet, de mindenképp vedd kézbe, nekem kicsit szűkösnek tűnik hátul a jobb oldala fogás szempontjából. Amúgy meg jó kis Canon színek, még ha van is jobb szenzor, de ez is bőven elég. Forgatós lcd se kutya dolog.
A gyors dualpixel AF videó módban csak FHD-ban müxik, ami élességre Canonosan gyengére sikerült. 4k alatt nem megy a dual csak a sima kontraszt ami meg szintén Canonosan lassú lett, erősen rollingshutterezik. 4k esetén nagyot kroppol, ha jól értem 2,56-t ami 10mm-es uw-ból 26mm-es nagylátót 'csinál', a szűkös obiparkkal együtt ez nem túl jó. Valami durva uw kell hogy egy jó nagylátószög kerekedjen ki belőle. Ez a 4k része sajnos felemásra sikerült.
Biztosan valami technikai dolog lehet emögött.
Még az objektív parkot is érdemes átböngészned mire is lesz szükséged, van e olyan, mire áldoznál annyit. -
asdf_
veterán
válasz
Bozso68
#45971
üzenetére
Szerintem meg egy par evnek (es gepnek) el kell telnie, hogy Canon milcet akarjon venni az ember (azokon kivul persze, akik szerint csak a CaNikon a fenykepezogep). Ott a Pana, az Oly, a Sony, hosszu-hosszu evek ota toljak a gepeket, onnan valogass szerintem, nem patikamerlegen mert tudassal hoznak ki egyet csuriba rakott ujakkal, hogy bele ne karcoljon a dslr eladasaikba.
-
Muerte68
addikt
válasz
Bozso68
#45891
üzenetére
Igazából a Canon topic-ban jobban értenek hozzá melyik miért éri meg azt tudom hogy a 200-kisebb kevesebb kezelőszervel-ha ez nem zavar akkor a célra teljesen megfelel.
Ezekkel annyira nem vagyok képben a 800D-biztos profibb gép nagyobb több kezelőszerv stb..kérdés megér e neked +100000ft ot .Byk01 -bocs javítottam

Új hozzászólás Aktív témák
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- Router gondok
- Itt van Elon Musk chat alkalmazása, nem fogod elhinni, mi a neve
- Milyen videókártyát?
- Mini-ITX
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Elektromos autók - motorok
- Pánik a memóriapiacon
- Sega, Nintendo - retro konzolok
- Arc Raiders
- További aktív témák...
- ROLLEREK: ÚJ, Újszerű, Használt 30+ db listát tudok küldeni
- HIBÁTLAN iPhone 14 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3799, 100% Akksi
- HP Omen gamer szék Citadel
- 3DKRAFT.HU - 3D NYOMTATÁS - AZONNALI ÁRAJÁNLAT - GYORS KIVITELEZÉS - 500+ POZITÍV ÉRTÉKELÉS
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3847, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Mr.Csizmás
