-
Fototrend
Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):
Új hozzászólás Aktív témák
-
pengwin
addikt
Szervusztok!
Mik a vélemények a Samsung SyncMaster 305T-ről?Tudja valaki, hogy PWM mentes-e a háttérvilágítása?
Vagy ez ilyen öreg kijelzőknél nem jellemző?Pont jó lenne nekem... S-PVA, 30", 2560*1600, csak a háttérvilágítás miatt kérdéses.
-
pengwin
addikt
Szervusztok!
Jelenlegi HP LP2465-ös monitorom(24",VA,1920*1200) cseréjén gondolkozok, mert az utóbbi időben elkezdett zavarni a PWM-es háttérvilágítása.A minimum elvárás:
- IPS panel,
- VESA-kompatibilis rögzítés
- PWM mentes háttérvilágítás
- legalább 1200-as függőleges felbontással rendelkezik, (min. 1920*1200 24", de 2560*1440 27" lenne az ideális)
- 24-27"-es
- és lehet használt vagy új is.Az ideális:
- *VA panel
- VESA-kompatibilis rögzítés
- PWM mentes háttérvilágítás
- 2560*1440 vagy 2560*1600-as felbontás
- 27"-es
- és lehet használt vagy új is.Állvány minősége egyik esetben sem számít, úgy is cserélve lesz tartókarra.
Mindkettőre szeretnék ajánlásokat kérni, hogy lássam, mennyi a különbség árban... eddig úgy látom elég komoly.
Előre is köszönöm a segítséget! -
pengwin
addikt
válasz
old_artist
#58521
üzenetére
Szervusz!
Először is köszönöm szépen a választ!
Láttam, hogy a két általam említett LG már kifutó modell, raktársöprés miatt még be lehetett volna szerezni mindkettőt 36-45 ezer között, de így nagy valószínűséggel az általad említett LG lesz a befutó, ár-érték arány, funkcionalitás megfelel az igényeimnek.
Azt a Dellt már korábban is néztem, mert első zsigeri ingerem az volt, hogy tőlük kéne monitort venni, de megbízhatóbb boltból inkább 55 ezer körül lehet megvenni a P2214H-t, és akkor kicsit megint feljebb ment a keret, ráadásul kéne hozzá HDMI-DisplayPort adapter is, az is pénz. Csak a Xoom Store-ban van 50 ezerért (+szállítás), bennük meg nem bízok. Arról nem is beszélve, hogy igencsak overkill lenne a funkcionalitása számomra.
Köszönöm a segítséget!
-
pengwin
addikt
Szervusztok!
13,3"-os Dell laptopomhoz szeretnék egy IPS monitort venni. Főleg böngészek, filmet nézek, játékokból csak stratégiát játszok, tehát nem "gémercucc" kell. Intel HD Graphics 4400 hajtaná, HDMI-n lenne a laptopra kötve.
Eleinte az I. árkategória tetején nézelődtem, de mivel első kiszemeltem, az LG 22MP55HQ ára feljebb ment, így elkezdtem feljebb nézelődni.
Jelenlegi célpont a nagy testvér LG 24MP55HQ.
A három kérdésem:
1. Szerintetek megfelelne-e az igényeimnek a 23,8"-as LG?
2. Nincs semmi komoly, ismert típushibájuk, megbízható modellek?
3. Van-e számottevően jobb minőségű alternatíva a fenti két LG-nél max. 50 ezer HUF-ig?Előre is köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák
- Reklámblokkolók topikja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Arc Raiders
- Kompakt AIO-val használható rackmount ház jött a Chieftec fémjelzésével
- World of Tanks - MMO
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- Workstation bazár - Lenovo, HP, Dell - számla, 6 hó garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó Oppo A78 5G 4/128GB / 12 hó jótállás
- DELL Precision 7540 - Intel Core i9-9980HK, RTX 3000, 32GB, 1TB SSD (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő



sztivo
