-
Fototrend
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jazz
veterán
válasz
#65675776
#14808
üzenetére
"Valami profi program kéne, amivel mindenéféle referencia teszten végigmenve (szerk: azaz én végig megyek ezeken a teszteken a programmal), megkapsz egy icc színprofilt amit betölthetsz és voálá. Lehet hogy nem lesz olyan tökéletes mint egy hardware-es kalibráló eszköz de sebaj."
Ki mondta hogy a program látja, te!
Én a programmal végigmegyek ezeken a teszteken "állítsa a kontrasztot addíg amíg bele nem simul a ...., állítsa a színek fényerejét, kontrasztját míg a piros....stb" Tényleg nem láttál még ilyen "manuális" kalibráló softweare-t?
Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy topik
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen NAS-t vegyek?
- A nagy Szóda, Szódakészítés topic - legyen egy kis fröccs is! :-)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Tőzsde és gazdaság
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Napelem
- Androidos fejegységek
- További aktív témák...
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Samsung Galaxy A35 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Dell , Lenovo, Microsoft Core i5 - i7 - 6-7-8-10-11-12. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4513
- Ultimate előfizetés akár 4714 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs






Én a programmal végigmegyek ezeken a teszteken "állítsa a kontrasztot addíg amíg bele nem simul a ...., állítsa a színek fényerejét, kontrasztját míg a piros....stb" Tényleg nem láttál még ilyen "manuális" kalibráló softweare-t?
