-
Fototrend
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
tonyrulez
őstag
válasz
sisi22 #51046 üzenetére
Kipróbáltam auto generált feliratos videóval és direkt hozzá készítettel is, srt-t nem akart csinálni, de vtt-t igen:
C:\Users\tonyrulez\Downloads>yt-dlp --write-auto-sub --sub-format srt https://www.youtube.com/watch?v=RlPesrNpPNQ
[youtube] RlPesrNpPNQ: Downloading webpage
[youtube] RlPesrNpPNQ: Downloading android player API JSON
WARNING: No subtitle format found matching "srt" for language en, using vtt
[info] RlPesrNpPNQ: Downloading 1 format(s): 313+251
[info] Writing video subtitles to: Intel tried to keep this from me [RlPesrNpPNQ].en.vttAz eredmény vtt fájlt itt át tudtam konvertálni srt-re.
-
tonyrulez
őstag
válasz
sisi22 #51044 üzenetére
Pontosan mivel próbáltad?
Feltöltő által készített felirathoz
--write-sub
Automatikusan generálthoz--write-auto-sub
SRT-ben letöltéshez--sub-format srt
Amiben nem vagyok biztos hogy--all-subs
vagy--sub-langs LANGS
kell-e, vagy automatikusan letölti az első feliratot.Egyébként nem kell hozzá Linux, Windows-on is ugyanúgy működik. Illetve yt-dl helyett yt-dlp-t használnék (chocolatey-n is rajta van)
-
#54597376
törölt tag
-
tothbe
addikt
válasz
sisi22 #50881 üzenetére
Arra jó a sima MovieMaker
Legtöbb YouTube-os is azt használja (már aki nem Apple-ös). -
tothbe
addikt
válasz
sisi22 #50878 üzenetére
Mondjuk jó lenne tudni milyen formátum, de ChapterMaker vagy ChapterEditor jó lehet erre.
-
-
totron
addikt
válasz
sisi22 #50806 üzenetére
Ez egy digitális metronóm vagy analóg? Ha digitális: zene fronton ha nem is mindenkinél, de könnyen kibukik, hogy nem pontos egy átlag gép, ami lehet PC vagy nem csilliókért vesztegetett, digitális jelgenerátor. Speciálisan épített eszköz, PC kell, hogy érdemben tudj mérni vagy szépen zenét hallgatni. Félmillió feletti történetek. A jitter fogalmának kell utánanézni. Ha átlagPC-vel, ne adja az ég, telefonnal méred a hibaintervallumot értelemszerűen ugyanazon az intervallumon belül tapogatózol vagyis nem leszel előbbre, sőt csak felszorozzák egymást a mérőtechnikai környezet pontatlanságok (az egymással még véletlenül sem szinkronban lévő szórások, azaz időbeliségek) és nem a füled csal. A különbség, a frusztráció így megmarad, ez a jó hírem van számodra. A mintavételezés során elkövetett kvantálási pontatlanságok, ami akár konkrét ütemkésésben is jelentkezhet durva esetben, rendszerint meghaladják az emberi hallás finomságait*, tehát van mit meghallani, igen. Van, amiben még nem mutat túl a technika rajtunk. Digitális szkópokkal lehet próbálkozni még, érdemi kivitelben szintén nem két fillér.
*azt ne firtassuk, hogy mennyire egyértelműen, mert ebben nagy eltérések tudnak lenni egyénenkéntAnalóg, fizikai metronóm esetén 1 káoszfaktorral kevesebb, de ott is átlagos mérési eszközöd lesz, de még az átlag feletti sem biztos, hogy segít neked. Itt is lesz különbség aközött amit hallasz és aközött, amit hallanod kellene, itt sem valószínű, hogy a füled csal, de olyan is van, hogy de. Bízz magadban, de mégis élj a gyanúperrel, hogy becsapható vagy, a vizualitásban is vannak csalóka képek, együttállások, egymásutániságok. Ebben az esetben azt hiszem füled a legjobb műszer, az agyad a legjobb szoftver. Ha más nem hallja, nem is fogja, nem érdemes túlzottan feszegetni, ettől te még nem képzelődsz. Egyértelműen döglődő metronómot meg nyugdíjazni kell, illetve aki annak egyenetlenségeit sem hallja, az messzire kerülje el a zenebonát.
-
válasz
sisi22 #50801 üzenetére
"Egy szoval se irt ovodarol, honnan tudod latatlanban?"
Csak példaként írtam, tök mindegy, hogy óvoda vagy általános iskola. Feljebb már nem jellemző az anyák napi műsor. De a kedvedért pontosítok: Egy anyák napi műsor az oviban vagy általános iskolában senkinek nem fog fájni. -
-
-
válasz
sisi22 #50721 üzenetére
Miért nem készítesz hozzá egy mezei felirat fájlt?
Pl. a 10. másodperctől indul és elszámol 5-ig:
1
00:00:10,000 --> 00:00:10,999
00:00
2
00:00:11,000 --> 00:00:11,999
00:01
3
00:00:12,000 --> 00:00:12,9999
00:02
4
00:00:13,000 --> 00:00:13,9999
00:03
5
00:00:14,000 --> 00:00:14,9999
00:04
6
00:00:15,000 --> 00:00:15,9999
00:05Ezt (a feliratfájlt) már "ráégetheted" egy konvertáló programmal, pl. Handbrake
De a legtöbb videószerkesztőprogrammal is megoldhatod, hiszen ismerik ezt a funkciót is. Pl. ShotCut, vagy Davinci Resolve. -
válasz
sisi22 #50721 üzenetére
"Vagy meg kell kerni valakit, hogy szerkessze at a videot, illessze bele a stopper es uj videokent mentse el?"
Hacsak nem tanulod meg, hogyan kell kivitelezni, akkor igen.
Olyan lejátszó progit nem ismerek (aztán lehet, más meg igen), amiben lenne olyan lehetőség, hogy lejátszás alatt jelenítsen meg egy stoppert pl. 10-20 másodperc között, aztán tüntesse el.
Videószerkesztő progik tudnak ilyet, az egyik ilyen ingyenes progi a VSDC Free Video Editor -
válasz
sisi22 #50697 üzenetére
Ezt írta(d): videoba tudja kimenteni, de ugy, hogy ne mosodjon el a mozgas.
Mi meg leírtuk, hogy ez lehetetlen, hiszen ha már az eredeti képkocka el van mosódva, abból nem lehet éleset készíteni, azt már a felvéltekkor úgy kell elkészíteni.Erre az a válasz, hogy mellébeszélünk?! Szerintem akinek ekkora "mellénye" van, annak nem kell segítség, hiszen ő jobban tudja. Hiszen Ő filmeket készít, nem felvételeket
De hogy ne csak morogjak: ReSpeedr, Boris continum time unit
-
AtHoS
nagyúr
-
BigBadPlaYeR
senior tag
válasz
sisi22 #50697 üzenetére
Shotcut pl. tud lassítani. Ha az eredeti felvétel elmosódott, akkor szebb nem lesz, csak lassabb. Képeket is ki tudja egyesével menteni.
A szemünk az elmosódott képekből álló videót is folyamatosnak látja, mert a hiányzó részleteket "kvázi kiegészíti az agyunk". Ezért lett az abszolút minimum 24 FPS anno. -
-
-
Cs1csó
titán
válasz
sisi22 #50588 üzenetére
Egy esetleg két megoldás jut az eszembe:
1. bérelt vonal - rohadt drága de mivel bérled ezért ugye garantáltan kell biztosítani a szerződésben rögzített sebességet, ping stb. értéket komolyabb cégek használnak ilyet.2. előfizetsz valami jobb VPN-re - Nord, Express stb. és ugye akkor a szolgáltatód NEM láthat bele a forgalmadba.
-
Krystal_s
addikt
válasz
sisi22 #50522 üzenetére
Szia, nem tudom mi miatt nem szedi le ott a hangot, de itt biztos, hogy van hang....
jobb klikk a videón és Videó mentése...... -
Krystal_s
addikt
válasz
sisi22 #50509 üzenetére
Szia, pl https://9xbuddy.com is letudja tölteni....
Video link
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L380 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD / MT I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 notebook - R7 8845HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 4060 8GB Win11
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged