-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
huliganboy
addikt
Köszönöm srácok, jövő héten beszerzek egy két dolgot és tesztelem!!

-
huliganboy
addikt
válasz
prmcsk
#20043
üzenetére
Hmmm kisebbre gondoltam ugyanis egy huszcentis Coller Master ventivel kb 7-8 cm magasról tudtam a 80+-os hőmérsékletet produkálni. A venti a cpu fan bios által vezérelt csatijára volt kötve.
Hat hónapos cucc de újrapasztázom és megnézem mit produkál.... most egy 12cm es molex csatis venti van rajta úgy ahogy a te általad linkelt képen full fordulaton bitang nagy hanggal hűti és így az adataim:
Jelenleg 66 fok
Legmagasabb: 68 fok
-
huliganboy
addikt
-
huliganboy
addikt
Sziasztok!
Adott egy Asrock M350 itx lap. Eddig egy 25 cm-es ventivel hűtöttem (zajterhelés miatt), de most váltanék valami okosabbra és kompaktabbra. A gyári kis venti idegesítő számomra.
Szerintetek egy ilyen ráoperálható?
Ha nem mit ajánlotok a csendes működés érdekében?
Köszönöm!

-
huliganboy
addikt
Sziasztok
Adott egy Epia EN15000g mini itx lap + 1gb ram
Szerintetek az integrált videókártyával alkalmas divix filmek lejátszására? Ha igen milyen rendszerrel? Esetleg htpc multimédia programmal?
Idő hiányában egy meglévő xbmcbuntu - t telepítettem de használhatatlanúl lassú;(
Köszönöm a válaszokat!!
Új hozzászólás Aktív témák
- DUNE médialejátszók topicja
- Formula-1
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Meghozta az első, memórapánikból eredő áremelését az NVIDIA
- PlayStation 5
- Horgász topik
- Tesla topik
- Ubiquiti hálózati eszközök
- További aktív témák...
- Laptop ramok DDR5 8Gb 4800Mhz SK Hynix / Samsung, akár nagy tételben is, mennyiségi kedvezmény van!
- Patriot Viper Extreme 5 RGB 2x16GB 7800 MHz CL38 - 7 év gari!
- Mushkin 2x16GB DDR4 3200MHz - Új, bontatlan - Eladó!
- Asus Prime Z790-A WIFI
- G.SKILL Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 WHITE - XMP - 120 hó garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple MacBook Pro 16 (2021) 16GB/512GB használt, karcmentes 87% akku, 191 ciklus
- LG 32UQ85V-W / 32" Nano IPS / 4K 3840x2160 / Gyárilag Kalibrált / HDR 400 / USB Type-C 90W
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4243, 100% Akksi
- Apple iPhone 16 Pro 128GB Natural Titanium használt, karcmentes 90% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


