Új hozzászólás Aktív témák
-
boszyg
csendes tag
Sziasztok!
Nem rég szereztem be egy ilyen eszközt. Amiért ezt a típust választottam annak a legfőbb oka hogy AV kimenete lévén CRT TV-hez is csatlakoztatható. Itt természetesen a felbontás miatt az apróbb betűk nehezen olvashatóak de a tapasztalatok alapján így is beállítható anélkül hogy LCD tv-re kellett volna dugnom. Így egy öreg 10éves kb 5eFt értékű tv-ből smart tv-t lehet varázsolni

Vannak hozzá elérhető használható launcherek amik áthidalják a későbbi felbontás problémát.
Amire nekem kellett:
- NAS-ról tartalmak elérése
- XBMCA műszaki paraméterek egy helyen sántítanak, a NAND flash csak 4GB viszont a RAM 1,2GB
Eddigi tapasztalatok alapján elég fürge és alkalmas arra amire szántam.Wifi, LAN rendben (bár volt már olyan hogy a wifi jel kicsit megzuhant egyszer)
USB hubbal tökéletesen visz több eszközt is, egy sima wifis egérrel egész jól használható (távirányító folyamatban)Ti ilyen androidos TV box-hoz vagy stick-hez milyen launchert használtok? Illetve NAS SMB kliensként ki mit hazsnál ami mkv-t is visz szépen?
Új hozzászólás Aktív témák
- GAMER PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
- Asztali PC , Ultra 245K , RX 6900 XT 16GB , 32GB DDR5 , 1TB NVME , 2TB HDD
- Asus STRIX Gaming PC! Ryzen 5900X / RTX 3070 Ti / 1TB NVMe / 32GB 3200MHz / X570! BeszámítOK
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7400 / GTX 1650 / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
- Asus VivoPc VC62B Mini PC (NAS)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

