-
Fototrend
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
laccy88
senior tag
sziasztok!
érdekes problémával fordulok hozzátok:
A mai napon raktam össze egy gépet(gigabyte lap, athlon 7750 cpu), ma hozta a futár az ipon-tól rendelt 2x2gb(kit) ddr2 800mhz-es geil ram modulokat. Beraktam a gépbe(dual chanel), felismerte gond nélkül, raktam rá win 7-et, egész nap ment hibátlanul. Nemrég elkezdtem a régi hdd-mről átmásolni az adataimat az újra, itthagytam a gépet 20 percre, mikor visszaértem kékhalál fogad, memóriára hivatkozva :S
Ezután, ha az egyik modul bentvolt(mind1 hogy magában vagy a másikkal), windows indításkor mindig kékhalál volt. Ha kivettem és csak a másikat hagytam benne, akkor minden oké.
Mi okozhatja ezt? Esetleg hibás a memória és megadta magát?
Új hozzászólás Aktív témák
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 9 – Az impulzusvásárlás is lehet tudatos
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Battlefield 6
- Villanyszerelés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- BestBuy topik
- Windows 11
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 9060XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 6700XT / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 10700K / RX 6700XT 12GB / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Samsung Galaxy S24 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

fudi2002
