-
Fototrend
Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
MyWayBack
csendes tag
Üdv
A problémám az lenne,hogy nem indul el a gépem.
Vihar volt tegnap, kikapcsolt. Utána ment aznap is, ma is.
Utána kihúztam a gépet a konnektorból úgy,hogy már előtte ki volt kapcsolva, és később már nem lehetett visszakapcsolni. Minden cucc kb új benne, minőségi táp, az is kb 1 hónapos, boltból vettem,nem használtan.
Nem világít semmi a lapon, meg sem mozdul. Cseréltem benne tápot, úgy sem mozdult meg.A power gombos megoldásokat is próbáltam a csavarhúzós rövidre zárással, de gyakorlatilag már mindent. A lap is pár hetes, szóval alapvetően annak sem kellene rossznak lennie, az elemnek se kellene lemerülnie.
Amikor csak a 24 pines csati van benne az alaplapban és úgy indítom a gépet,akkor a procihűtő felpörög, kb 1 mp-ig, ha viszont bedugom a 4 pinest fölé,akkor már nem.
....vélemény, tipp?
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen autót vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen alaplapot vegyek?
- OLED monitor topic
- Tőzsde és gazdaság
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Proxmox VE
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- !AKCIÓ+GARI! GAMER PC Intel Core i5-14400F/ASUS TUF Gaming B760M/RTX 4070 12GB/32 GB DDR5 5200 MHz
- Gamer PC AMD Ryzen 3500X/16GB DDR4 /Nvidia 1650 4 GB/256 GB SSD + 1 TB HDD 6 hó garancia, számlával!
- 27% - Gamemax GAMER PC! 7500F / RTX 5070 / 32GB DDR5 / 1TB SSD /
- 27% - Erazer P20 GAMER PC! i7-14700F / RTX 4070 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / B760
- Ryzen 7 7800X3D +hűtött VRM-es B650M lap +32GB DDR5 kit! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
